To małżeństwo jest skazane na porażkę. Podczas ślubu pan młody patrzył zupełnie gdzieś indziej

Dzień ślubu dla większości par to wyjątkowe wydarzenie, które pochłania całą ich uwagę. Okazuje się jednak, że nie dla wszystkich poślubiona osoba jest wówczas priorytetem. Niedawno w sieci pojawił się filmik, na którym pan młody nie może oderwać wzroku od. telefonu. W komentarzach zawrzało.

Oryginalne nagranie ukazujące raczej nietypowe zachowanie pana młodego zostało zamieszczone na profilu @cynthiaumunze na portalu TikTok. Choć zostało ono już stamtąd usunięte, filmik wciąż jest dostępny w internecie, gdyż został on wrzucony ponownie przez innych użytkowników. Jeden z tweetów, który go zawiera, został wyświetlony ponad 40 mln razy. Komentujący nie szczędzą słów krytyki.

Zobacz wideo Czesław Mozil o weselu za dwa tysiące. Z czego zrezygnował?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Podczas ślubu pan młody ignorował pannę młodą. Jego uwaga była skupiona na telefonie

Krótki filmik ukazuje moment wyjścia pary młodej z kościoła po powiedzeniu sakramentalnego "tak". Uwaga pana młodego jest jednak w tym czasie całkowicie skupiona na jego telefonie. Panna młoda uśmiecha się i stara się zachowywać radośnie, jednak można odnieść wrażenie, że młoda kobieta robi raczej dobrą minę do złej gry. Na nagraniu widać, że gdy para dociera do wyjścia z budynku, panna młoda zwraca uwagę partnerowi, być może w kwestii telefonu, ale mężczyzna nie wydaje się być tym bardzo przejęty. Już po chwili wraca wzrokiem do ekranu urządzenia, ignorując to, co dzieje się wokół niego.

Ostra reakcja internautów. Słowa krytyki dla niego i wyrazy współczucia dla niej

Zdecydowana większość komentarzy ostro krytykuje zachowanie pana młodego.

Gdybym był krewnym tego mężczyzny, zabrałbym mu ten telefon.
To chore… Totalny brak szacunku.
Nie obchodzi mnie z kim on SMS-uje. Takie zachowanie jest niedopuszczalne

- czytamy w komentarzach.

Pojawiło się jednak również wiele wyrazów współczucia skierowanych w stronę panny młodej. Uwagę użytkowników zwróciła przede wszystkim reakcja mężczyzny po tym, gdy zwrócono mu uwagę. Uznano to za sygnał ostrzegawczy, który nie wróży dobrze, jeśli chodzi o przyszłość małżeństwa.

[Ona] pakuje się w kłopoty.
To małżeństwo jest skończone.
Ten mężczyzna był zmuszony albo nie kocha tej dziewczyny. Po co bierze ślub w takim razie?

- stwierdzają internauci.

Problem uzależnienia od telefonu czy raczej mediów społecznościowych, do których mamy dostęp za jego pośrednictwem, zdecydowanie nasila się w ostatnich latach. Ludzie często korzystają ze smartfonów w sytuacjach, w których nie powinni, np. podczas prowadzenia pojazdów. Choć niesławny pan młody swoim zachowaniem nie narażał nikogo na niebezpieczeństwo, to wciąż jest ono zastanawiające.

Może cię też zainteresować:

- Nowy "trend" komunijny wśród ateistów. Zamiast iść do kościoła, wybierają zupełnie inne kierunki
- Sukienka na wesele dla pań po 40-tce. Anna Kalczyńska wygląda w niej świetnie. Optycznie wysmukla
- Smaszcz skomentowała nową fryzurę Kurzajewskiego. Internauci oburzeni. "Współczuję Panu tego wrzodu"

Więcej o: