Monika Olejnik pokazała zdjęcie sprzed ponad 20 lat. Fani przecierają oczy. "Nic się Pani nie zmieniła"

Jedną z gwiazd zaangażowanych w marsz z 4 czerwca jest Monika Olejnika. Dziennikarka opublikowała z tej okazji zdjęcie zrobione w 1989 roku. Ma na nim zaledwie 33 lata i wygląda bardzo skromnie. Fani są pod wrażeniem jej urody.

W niedzielę 4 czerwca ulicami Warszawy przeszedł marsz z okazji 34. rocznicy częściowo wolnych wyborów. Tę datę z 1989 roku uważa się za koniec komunizmu w Polsce. Pochód miał również wymiar symboliczny w dzisiejszych czasach. Ludzie wyszli z domu, by sprzeciwić się rządzącym i wesprzeć opozycję. W protest zaangażowali się również celebryci, m.in. Monika Olejnik. Dziennikarka tego dnia opublikowała na Instagramie ważne zdjęcie sprzed lat.

Zobacz wideo Marsz 4 czerwca na nagraniu z drona

Zainteresował Cię ten artykuł? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Monika Olejnik zaskoczyła fanów. Opublikowała zdjęcie sprzed 30 lat

Monika Olejnik to jedna z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarek w Polsce. W zawodzie pracuje od lat 80. i specjalizuje się przede wszystkim w rozmowach z politykami. Jest znana z ciętego języka i bezpośrednich pytań. Nie boi się poruszać ważnych tematów, które nurtują Polaków oraz krytykować działania rządzących. Tak też było w 1989 roku, gdy pracowała w radiowej Trójce. Wówczas 4 czerwca zrobiono jej zdjęcie podczas pierwszych częściowo wolnych wyborów, które teraz dziennikarka opublikowała na Instagramie. Na pierwszym z nich widać plakat z kowbojem niosącym w ręce kartkę z napisem "Wybory". Na dole jest również ważna wiadomość.

W samo południe, 4 czerwca 1989

- można przeczytać na zdjęciu. W ten sposób działacze "Solidarności" zachęcali Polaków do głosowania. Drugie zdjęcie wzbudziło jednak większe zainteresowanie.

 

Dziennikarka jest nie do poznania. Fani są zachwyceni

Na drugim, czarnobiałym zdjęciu widać samą Monikę Olejnik podczas wyborów w 1989 roku. Miała wówczas 33 lata i prezentowała się zjawiskowo. Ubrała się w białą koszulę z kokardami i ciemną spódnicę. Swoje blond włosy zaplotła w elegancki, gruby warkocz. Wygląda bardzo skromnie, choć teraz Monika Olejnik znana jest z dość odważnych kreacji. Na co dzień nosi ubrania w jasnych, rzucających się w oczy kolorach i błyszczące dodatki. Mimo tego fani byli pod wrażeniem zdjęcia dziennikarki, które "polubiło" ponad 4,5 tys. osób. Pod spodem zostawiono kilkadziesiąt komentarzy wyrażających zachwyt samą fotografią, ale także chęć działania na rzecz kraju.

Piękna Dziewczyna
Niech żyje WOLNOŚĆ
Nic się Pani nie zmieniła

- można przeczytać pod zdjęciem.

Może Cię też zainteresować:
Serialowy ojciec bliźniaków z "M jak Miłość" nie miał litości. Po latach ocenił talent braci Mroczek
W programie "Nasz nowy dom" chyba brakuje uczestników. Architekta prosi o pomoc internautów
- Anna Czartoryska o tym, czym są dla niej pieniądze i życie w luksusie. Jak zwykle zaskakuje

Więcej o:
Copyright © Agora SA