Założyła niemodne bikini z lat 80. Efekt zaskoczył nawet największych przeciwników mody z drugiej ręki

Lato nadchodzi wielkimi krokami, przynosząc nowe trendy w strojach kąpielowych. Niektórzy jednak nie chcą podążać za modą i wolą postawić na używane ubrania. Pewna tiktokerka postanowiła wygrzebać z szafy stare bikini z lat 80. Efekt przeszedł jej najśmielsze oczekiwania.

Nie każdy lubi ubrania z drugiej ręki, gdyż najczęściej wydają się one zniszczone i niemodne. Nic bardziej mylnego. Mogą bowiem wciąż prezentować się świetnie i być o wiele bardziej wytrzymałe. Przekonała się o tym Camilla Pavann, przymierzając stare stroje kąpielowe swojej mamy. Jednym filmikiem zainspirowała internautów do przeszukania swoich szaf.

Zobacz wideo Kultowe gadżety retro

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Założyła szydełkowane bikini z lat 80. Komplet okazał się wciąż na topie

Młoda tiktokerka z Florydy, Camilla Pavann, regularnie udostępnia na swoim koncie przeróżne stylizacje, rodzinne wspomnienia czy relacje z podróży. Jej konto obserwuje ponad 14 tysięcy osób zakochanych w słonecznych, plażowych klimatach. Dziewczyna znana jest między innymi ze swojej ogromnej kolekcji strojów kąpielowych z różnych epok, które co jakiś czas przymierza i prezentuje fanom. Jednym z nich było bikini, które dostała od swojej mamy. Okazało się, że ta nosiła je jeszcze w latach 80. Niemodne? Nic bardziej mylnego. Wykonany w całości na szydełku, biały strój dwuczęściowy ozdobiony jest haftowanymi kwiatami i przypomina obecnie popularne modele.

Jestem trochę wyższa niż moja mama i nie we wszystkich strojach czuję się komfortowo, ale ten komplet jest po prostu przeuroczy.

- powiedziała Camilla, przymierzając kreację. Internauci zgodzili się z nią, deklarując przeszukanie własnych szaf. Kolejne bikini, które zaprezentowała tiktokerka, pochodzi z następnych lat, ale wciąż robi wrażenie.

Bikini damskie z przełomu lat 90. i 2000 podbiło serca internautów. Sprawdź, czy masz je w domu 

Kolejne przymiary dotyczyły pomarańczowego kompletu z białymi wstawkami z lat 90. oraz granatowego topu z końcówki 2000 roku. Oba prezentowały się świetnie, choć nie były najlepiej dopasowane do figury influencerki. Camilla pokazała także jednoczęściowy, niebieski strój, który podbił serca jej fanów. Wcale nie potrzebujesz najmodniejszego bikini w tym sezonie, wystarczy przymierzyć stare rzeczy z szafy i sprawdzić, jak na tobie leżą. W ogromnej części przypadków efekt naprawdę będzie znakomity. Pavann przyznała w materiale, że jej mama zawsze dbała o swoje ubrania, także o stroje kąpielowe, których miała naprawdę dużo. Dzięki temu wciąż są w doskonałym stanie, a czasem wymagają jedynie przeprania i odświeżenia. Fani Camilli nie szczędzili komplementów, uznając jej mamę za naprawdę modną dziewczynę swojego pokolenia. Ponadto kobiety zainspirowały się, by zostawić swoje stylizacje dla przyszłych pokoleń.

Więcej o:
Copyright © Agora SA