Kasia Cichopek gotuje się ze złości. Tym razem oszuści ukradli jej twarz i umieścili w "odchudzaczach"

To już nie pierwszy raz, kiedy Katarzyna Cichopek mierzy się z internetowymi oszustami. Tym razem znów doszło do kradzieży jej wizerunku. Złodzieje umieścili go w podejrzanej reklamie. Celebrytka z każdym kolejnym razem coraz bardziej traci cierpliwość.

nternetowi naciągacze nie próżnują, zwłaszcza w wakacje, kiedy tematy wyjazdów, odchudzania czy zakupów interesują nas najbardziej. Właśnie teraz Kasia Cichopek znów padła ofiarą oszustwa. Zdenerwowana aktorka przestrzega swoich fanów przed podejrzaną reklamą z jej udziałem.

Zobacz wideo Jonatan Kilczewski o urządzaniu wnętrza dla Cichopek. Zażyczyła sobie "garderoby marzeń"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Katarzyna Cichopek wykorzystana. Takie oszustwa są coraz częstsze

Kasia Cichopek ostrzegaKasia Cichopek ostrzega instagram.com / @katarzynacichopek

Kasia Cichopek znów apeluje do fanów. Ostrzega przed dziwnym specyfikiem na odchudzanie

Aktorka, znana przede wszystkim z serialu "M jak Miłość", ostrzega fanów przed podejrzanym środkiem na odchudzanie. Kasia Cichopek jakiś czas temu przeszła spektakularną metamorfozę sylwetki, ale, jak sama wspominała, zawdzięcza ją jedynie treningom i odpowiednio dopasowanej diecie. Oszuści jednak wykorzystali jej doskonały wizerunek do zareklamowania swojego produktu. Obok zdjęcia podejrzanego specyfiku, umieścili fotografię, na której aktorka pozuje w pięknej, granatowej sukience. Przedstawiony środek ma zapewnić stosującemu płaski brzuch w zaledwie tydzień. Być może mało kto by dał się na to nabrać, ale wzbogacenie grafiki o wizerunek Kasi Cichopek nadaje reklamie wiarygodności. Przed tym właśnie próbuje ostrzec aktorka swoich wielbicieli.

Kochani nie dajcie się nabrać! To oszustwo!

- napisała na swoim InstaStory i udostępniła reklamę. Internauci powinni mieć się na baczności. Przez zakup podobnych środków mogą stracić zdrowie i pieniądze. Nie wspominając już o zaufaniu do aktorki, której twarz została bezkarnie wykorzystana do promowania specyfików. W przeszłości Cichopek musiała nie raz mierzyć się z podobnymi kradzieżami. W 2020 roku oszuści ukradli jej wizerunek do reklamowania suplementów diety. Celebrytka podjęła wtedy odpowiednie kroki prawne i zgłosiła całą sprawę na policję.

Więcej o:
Copyright © Agora SA