Sebastian Wątroba z "W-11" wygląda dziś zupełnie inaczej. Choć jest policjantem, wciąż kocha aktorstwo

Program paradokumentalny "W-11 - Wydział Śledczy" cieszył się niezwykle dużą popularnością. Występował w nim Sebastian Wątroba, który poza ekranem również był policjantem. Teraz przebywa na emeryturze i wciąż pojawia się w filmach. Jak się zmienił od czasu programu?

Sebastian Wątroba, znany dzięki swojej roli w paradokumencie "W-11 - Wydział Śledczy", niedawno obchodził swoje 50 urodziny. To właśnie on sprawił, że serial kryminalny cieszył się tak dużą popularnością. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę, że w rzeczywistości Wątroba również był policjantem. Czym się obecnie zajmuje i jak bardzo się zmienił od tego czasu?

Zobacz wideo "Paradoks". Serial kryminalny twórcy "Szadzi" i "Rysy" [ZWIASTUN]

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Sebastian Wątroba skończył niedawno 50 lat. Trochę się zmienił od czasu W-11

Sebastian Wątroba jest dość aktywny na swoich mediach społecznościowych. To właśnie na Instagram wrzucił post, w którym chwalił się, jaką niespodziankę przygotowali dla niego najbliżsi. W środę, 19 lipca 2023 roku gwiazdor obchodził bowiem swoje 50 urodziny. Pod swoim postem postanowił zażartować sobie, pisząc:

No i stało się… Dziś równo o godz. 5.55 stuknęła mi "50"! Moi najbliżsi zadbali o to, żebym się nie nudził po 'pięćdziesiątce', więc przede mną nowe wyzwania! Od dziś uczę się gry na gitarze i jazdy na rolkach! Jeżeli gdzieś zobaczycie wariata pędzącego na rolkach i równocześnie grającego na gitarze to mogę być ja

Oprócz zabawnego opisu Wątroba podzielił się również zdjęciem czarnych balonów w kształcie 50. Dzięki temu możemy zobaczyć, jak teraz wygląda znany z "W-11" policjant. Choć przez lata trochę się zmienił, dzięki uśmiechowi łatwo go rozpoznać.

 

Czym zajmuje się Sebastian Wątroba? Na planie "W-11" dochodziło do nieprzyjemnych sytuacji

Aktor teraz pojawia się w wielu produkcjach telewizyjnych. Jakiś czas temu na swoim Instagramie podzielił się zdjęciem z kolejnego planu zdjęciowego. Jak widzimy, Sebastian Wątroba znów wcieli się w rolę policjanta, jednak szczegóły pozostają na razie tajemnicą, choć aktor zdradził, że powstający film na pewno zaciekawi wiele osób. Zapewnia jednak, że można się spodziewać zwrotów akcji i narastającego napięcia. W 2022 roku aktor w rozmowie z serwisem "Plejada" wyraził słowa wsparcia dla Anny Wędzikowskiej, która postanowiła przerwać milczenie w sprawie mobbingu w TVN-ie. Jak przyznał Wątroba, atmosfera na planie często była nie do zniesienia. Powiedział:

Miałem dość tego traktowania, ciągłego ubliżania, udowadniania, że jesteśmy zerem

Opowiedział, że pokłócił się nawet z producentką i złożył wypowiedzenie, jednak władze stacji zatrzymały go do końca serialu. Podczas tej rozmowy dodał:

Sugerowano nam, że poza TVN nie znajdziemy pracy, żebyśmy sobie nie wyobrażali, że ktokolwiek wyciągnie do nas rękę
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.