Zmiany w "Tańcu z gwiazdami". Czy Iwona Pavlović straci posadę? Edward Miszczak odniósł się do plotek

Dla wielu osób "Taniec z gwiazdami" bez Iwony Pavlović to nie to samo. Program jest uwielbiany przez widzów, a jurorka występuje w nim od pierwszego odcinka. Edward Miszczak zdradził, czy plotki o jej odejściu z tanecznego show są prawdziwe. Wiemy, jak zmieni się format.

"Taniec z gwiazdami" to jeden z najchętniej oglądanych programów telewizyjnych. Od 2005 roku był emitowany na antenie TVN, a po 13. edycjach show przejęła telewizja Polsat, gdzie zmieniono nazwę na oryginalne "Dancing with the Stars". Przez lata w składzie jury zaszły pewne zmiany, jednak od początku istnienia programu zasiadała w nim Iwona Pavlović. Ostatnie medialne plotki głoszą jednak, że przyszłość tancerki za stołem sędziowskim jest niepewna. Czy zobaczymy jeszcze "Czarną Mambę" na ekranach? Edward Miszczak odniósł się do pogłosek.

Zobacz wideo Marina chciałaby ponownie wystąpić w "Tańcu z gwiazdami". Jak zareagowała na zawieszenie formatu?

Zainteresował Cię ten artykuł? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Polsat - ramówka. Jesień 2023 bez "Tańca z gwiazdami"

Na kolejną edycję "Tańca z gwiazdami" będziemy musieli trochę poczekać. Program nie pojawi się w jesiennej ramówce, a dopiero wiosną 2024 roku. Na ten moment jeszcze nie wiadomo, kogo zobaczymy na parkiecie, jednak producenci zdradzili, jakie zmiany zajdą w formacie. Show zostanie przeniesienie do nowej lokalizacji. Ostatnie edycje zostały nakręcone w Studiu ATM na Wawrze, a tym razem pary zatańczą na ogromnej hali z zupełnie nową scenografią. Fani tanecznego show zastanawiają się, czy zmiany zajdą także w składzie jury. Jedyną osobą, która pojawiła się w każdym sezonie jest tancerka Iwona Pavlović i wiele osób nie wyobraża sobie programu bez niej.

Taniec z gwiazdami 2023. Co dalej z Iwoną Pavlović?

Dziennikarze portalu Plejada poprosili o komentarz w sprawie jury dyrektora programowego Polsatu. Edward Miszczak ze spokojem stwierdził, że skład sędziowski nie stanowi problemu przy planowaniu kolejnych edycji.

Jury to nie problem, bo jak pani widzi, zmieniliśmy jury w 'Twoja twarz brzmi znajomo' i jest ona rewelacyjna. Dzisiaj Paweł Domagała wstał i co było od razu? Kupa śmiechu. Jest pogodny, wesoły, dowcipny, a zarazem jest aktorem śpiewającym, więc wie, jakie krwi koryto przechodzą jego koledzy, uczestnicy. Z jurorami w 'Tańcu z gwiazdami' nie jest problem

- powiedział. Zapytano także o orkiestrę, która jest odpowiedzialna za oprawę muzyczną podczas występów uczestników. 

Wszystko będzie, jak będą fajni uczestnicy. To jest zadanie przed producentem. On ma z tym problem, że już wszyscy tańczyli, więc bardzo trudno jest znaleźć fajną obsadę, która będzie rokować. Jeśli nie będzie dobrej obsady, to nie będzie tego programu

- odpowiedział Edward Miszczak. Na koniec rozmowy poruszono kwestię, która najbardziej spędza sen z powiek fanom programu. Czy Iwona Pavlović zniknie z sędziowskiego składu?

Plotki

- zapewnił dyrektor stacji.

Więcej o:
Copyright © Agora SA