Myślała, że jest w związku z aktorem ze "Stranger Things". Straciła męża i 10 tysięcy dolarów

Kobieta myślała, że po drugiej stronie ekranu siedzi gwiazda serialu "Stranger Things", Dacre Montgomery. Była pewna, że ich związek rozkwita, co skłoniło ją do odejścia od męża. Romans kosztował ją niestety znacznie więcej. McKala przekazała ukochanemu około 10 tysięcy dolarów, a ten w zamian obdarował ją fałszywym czekiem.

W ostatnim czasie w serwisie YouTube pojawił się dość interesujący film. Nagrała go kobieta, która "przeżyła niezwykły romans" z jedną z największych gwiazd Netflixa. Miała poznać się z Dacre Montgomery na internetowym forum dla artystów. Później sprawy potoczyły się bardzo szybko. McKala odeszła od męża i kontynuowała romantyczną relację z 28-latkiem. Jej szczęście trwało około roku. Po tym czasie wszystko legło w gruzach. 

Zobacz wideo Netflix udostępnił zwiastun finałowej części "Stranger Things 4"

Twierdziła, że jest w związku z gwiazdą Netflixa. Mydlił jej oczy tajemnicami 

W filmie pt. "Catfished" opublikowanym na YouTube kobieta z Kentucky wyznała, że opuściła męża, po tym jak zakochała się w australijskim aktorze znanym z serialu "Stranger Things". Para poznała się na forum dla kreatywnych i szybko nawiązała ze sobą relację. Choć nazwa mężczyzny nie wskazywała na to, że jest on gwiazdą Netflixa, to szybko przekonał ją do tego, że jest prawdziwym Dacre. Jak sama twierdzi, na samym początku była podejrzliwa, jednak kilka rzeczy sprawiło, że wszystkie wątpliwości odeszły w cień. Warto zaznaczyć, że Montgomery jest w sześcioletnim związku z modelką Liv Pollock. Jednak i na rozmowy o relacjach przyszła pora. Po kilku miesiącach mężczyzna zdradził McKala, że jest nieszczęśliwy, ponieważ jego partnerka stale go kontroluje i śledzi każdy jego ruch. Nie jest zdziwieniem to, że taki sam argument usłyszała, gdy chciała w końcu porozmawiać z nim przez telefon. Po upłynięciu kolejnych miesięcy internetowy Dacre poprosił McKala, aby została jego dziewczyną, a ta wręcz oszalała z radości.

Ale musisz zachować to w tajemnicy, ponieważ wciąż jestem z Liv

- wspomina kobieta. Ukochany zdradził jej, że w rzeczywistości zakończył relację z modelką już sześć miesięcy wcześniej, jednak sława wymaga tego, aby udawali, że są razem. Na tym prośby wobec nowej miłości się nie skończyły. 

 

Myślała, że kocha ją aktor ze "Stranger Things". Została bez męża i oszczędności 

Historia przedstawiona przez potencjalnego Dacre wydała się być prawdziwa, ponieważ w tamtym czasie ani on, ani Liv nie obnosili się w mediach społecznościowych ze swoją miłością. Ten fakt miał utwierdzić McKala w swoich przekonaniach i sprawił, że kobieta zaczęła bezgranicznie ufać nowemu partnerowi. Później stało się coś jeszcze. Przed premierą czwartego sezonu serialu ten zdradził jej, że musi go obejrzeć, ponieważ znów pojawi się na ekranie. W tym momencie sama nie mogła uwierzyć we własne szczęście i zrozumiała, że zostawienie męża na prośbę nowego partnera oraz poświęcenie się nowej relacji było dobrą decyzją. Takie uczucie nie trwało jednak długo. Po pewnym czasie Dacre zaczął prosić ukochaną o pieniądze. Kobieta wysyłała mu przelewy o wartości 100 lub 200 dolarów, jednak było ich na tyle dużo, że ostatecznie z jej konta zniknęło około 10 tys. dolarów. Później poszło już z górki. Okazało się, że internetowa miłość nie jest gwiazdą Netflixa, a wiele faktów na temat jego życia było zwykłym kłamstwem. Fałszywy był również czek, który otrzymała McKala w zamian za swoją pomoc. Jak twierdzi kobieta, ta informacja całkowicie ją załamała, lecz cieszy się, że nie tkwiła w tym dłużej. 

Miłość sprawia, że robisz szalone, głupie i irracjonalne rzeczy

- wyznała. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.