Anna Kalata już tak nie wygląda. Kobieta przeszła spektakularną metamorfozę. Schudła aż 40 kilogramów

To jednak z najbardziej spektakularnych przemian w polskim show-biznesie. Po zejściu ze sceny politycznej Anna Kalata zmieniła swoje życie o 180 stopni i postawiła na zupełną metamorfozę. Zmieniła fryzurę, garderobę i zrzuciła 40 kilogramów. Wystąpiła również w filmie i tańczyła przed kamerami.

Metamorfozy gwiazd to zwykle spektakularne zmiany fryzury lub zrzucenie dodatkowych kilogramów. Ta celebrytka przeszła jednak samą siebie. Anna Kalata zmieniła się nie do poznania i dziś zupełnie nie przypomina osoby, jaką znaliśmy kilkanaście lat temu. Kobieta nie przestaje zaskakiwać. Zmieniła nie tylko wygląd, ale i karierę. Co dziś robi w życiu?

Zobacz wideo Anna Lewandowska - od mało oryginalnych stylizacji do ikony mody. Wielka metamorfoza trenerki i WAG

Zainteresował Cię ten artykuł? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Anna Kalata, jaką pamiętamy. Kobieta wycofała się z polityki

Anna Kalata urodziła się 10 maja 1964 roku. W Polsce zasłynęła przede wszystkim jako ministra pracy i polityki społecznej z ramienia Samoobrony w rządzie Kazimierza Marcinkiewicza, a następnie w rządzie Jarosława Kaczyńskiego. Funkcję tę pełniła do 2007 roku, po czym wycofała się z polityki. Swoich sił próbowała jeszcze w 2015 roku startując do Senatu z własnego komitetu wyborczego, jednak zajęła ostatnie miejsce. W międzyczasie media zauważyły spektakularną metamorfozę, jaką przeszła polityczka. Po odwołaniu ze stanowiska zmieniła swoje życie o 180 stopni, a w tym również wizerunek. Teraz jest nie do poznania.

Tak dziś wygląda Anna Kalata. Zmieniła wygląd i karierę

Po zejściu ze sceny politycznej Anna Kalata wycofała się nieco z życia publicznego. Wzięła rozwód i wyjechała do Indii, gdzie zagrała w bollywoodzkim filmie "Cztery spotkania". Zaczęła się również zajmować gospodarką i obecnie pełni funkcję wiceprezeski Indyjsko-Polskiej Izby Gospodarczej. Media skupiły się jednak nie na zmianie kariery, a na ogromnej różnicy w wyglądzie. Kobieta zrzuciła aż 40 kilogramów. Poprawiła również fryzurę i nieco staromodne upięcie z podniesioną grzywką zamieniła na długie, pofarbowane na jasny blond włosy. Ponadto była polityczka zaczęła się mocniej malować i postawiła na odważne, kobiece stylizacje. To właśnie podróż do Indii miała zmienić kobietę.

Odnalazłam tam brakującą cząstkę mojej własnej duszy. I ona była tym katalizatorem, tym zapłonem do zmian. W Delhi, w 45-stopniowym upale poczułam, jak mi ciążą te kilogramy, to bycie kimś, kim wewnętrznie już nie jestem. (...) Tam stwierdziłam, że muszę zrobić jakiś pierwszy krok, aby móc znowu czuć się ze sobą dobrze

- powiedziała Anna Kalata w wywiadzie z "Plejadą" w 2013 roku. Kobieta wystąpiła również w 12. edycji "Tańca z gwiazdami". Dziś nie pokazuje się często publicznie, jednak co pewien czas można ją zauważyć na większych wydarzeniach. W sierpniu 2023 roku pojawiła się na gali rozdania nagród "Optymista Roku".

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.