Fryzura na czeskiego piłkarza ma konkurenta. W tym roku mężczyźni wybiorą bardziej stylowy middle part

Dobrze dobrana fryzura to jeden z ważniejszych elementów stylizacji u mężczyzn. Jakie w takim razie cięcia męskie warto wybrać w tym sezonie? Jedno z nich wybija się ponad wszystkie inne. Jest stylowe i niewymuszone, a ponadto ukrywa zakola. Zobacz, na czym polega middle part.

Wraz z odchodzącym w zapomnienie latem oraz początkiem nostalgicznej jesieni, wielu mężczyzn myśli nad większymi i mniejszymi zmianami. Nic dziwnego, że często decydują się na modyfikację fryzury. W tym sezonie odchodzą do lamusa popularne dotychczas cięcia, a zastępuje je romantyczny i stylowy middle part. Jeśli chcesz zakryć zakola i odmłodzić się o kilka lat, z pewnością jest dla ciebie.

Zobacz wideo Ewa Farna odpowiada na hejt nietypowej fryzury

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Nie fryzura na pazia, ani popularny mullet. W tym roku mężczyźni wolą middle part

Fryzura na czeskiego piłkarza, wymuskany pompadour czy dotychczas modny mullet w stylu vintage? Okazuje się, że żadna z nich nie bije obecnie rekordów popularności. Do łask wrócił natomiast stylowy middle part, nazywany także cięciem typu M lub Midsection. To oryginalna, nieco marzycielska fryzura charakteryzująca się dłuższymi kosmykami oraz prostym przedziałkiem na środku głowy. W taki sposób włosy równo opadają po obu stronach, tworząc nieco niesforny, ale niesamowicie stylowy efekt. Dzięki temu middle part jest niesamowicie łatwy w stylizacji i pozwala na swobodne układanie włosów w ciągu dnia bez użycia specjalnych środków. Dotychczas Midsection popularny był głównie wśród nastolatków, ale z powodzeniem decydują się obecnie na niego panowie, którzy chcą optycznie odjąć sobie kilka lat oraz skutecznie zakryć ewentualne zakola. Zanim jednak zdecydujesz się na to wyjątkowe cięcie, sprawdź, czy będzie ci pasować.

Do kogo pasuje middle part? Fryzura na grzyba odeszła w zapomnienie 

Jeśli chodzi o stylizację, fryzura middle part zdecydowanie sprawdzi się we wszystkich rodzajach włosów i nie ma znaczenia, czy masz je proste czy kręcone. Zamiast więc tradycyjnie układać dotychczas modnego "grzybka" z dłuższych włosów, postaw na stylowy przedziałek, który nada ci zupełnie innego wyglądu. Co więcej, Midsection jest uniwersalny, więc nie musisz się martwić nawet podczas formalnych uroczystości. Z przedziałka możesz zrezygnować w każdej chwili lub umieścić go bardziej z jednej lub drugiej strony, w zależności od okazji, ubioru czy też humoru. Co prawda, middle part najlepiej będzie się sprawdzał u mężczyzn o nieco ostrzejszych rysach twarzy, nadając im więcej łagodności, ale dopasuje się także do panów o pełniejszych kształtach. Opadające na boki włosy optycznie wyszczuplą twarz, a co za tym idzie, odejmą nam wizualnie kilka lat. Aby fryzura dobrze się układała, wystarczy zazwyczaj jedynie odrobina żelu, by postawić najważniejsze kosmyki nieco ku górze. Dzięki temu nadamy dodatkowej objętości. Warto już teraz przyjrzeć się temu cięciu i być może zapuścić nieco dłuższe włosy, by móc samodzielnie przetestować nowy styl.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.