Modne paznokcie 2023: Ukrainian manicure opanowuje salony. To duży ukłon w stronę minimalizmu

Paznokcie w stylu "Ukrainian manicure" to nadchodzący wielkimi krokami hit sezonu. To doskonałe połączenie stylu quiet luxury z wygodą i naturalną elegancją. Ukraiński manicure jest bowiem wyjątkowo wytrzymały, a to za sprawą pewnej, precyzyjnej techniki.

Jeśli szukasz inspiracji na wyjątkowy, jesienny manicure, przetestuj nowe rozwiązanie, które z dnia na dzień zdobywa coraz większą popularność. Ukrainian manicure to idealne paznokcie dla pań, które cenią sobie estetykę i elegancję, a zarazem nie chcą zbyt często chodzić do kosmetyczki. Zobacz, na czym polega nowa technika.

Zobacz wideo Paznokcie w kolorze wina i złota krok po kroku

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Modne paznokcie na wrzesień 2023. Ukraiński manicure to niezwykle precyzyjna technika

"Ukrainian manicure" to zupełnie nowe podejście do stylizacji paznokci, które zostało spopularyzowane przez ukraińskie lokale, zwane "nail barami". Mini salony manicure coraz częściej pojawiają się w różnych europejskich miastach, proponując swoje precyzyjne usługi. Choć sama stylizacja zdaje się być mocno swobodna i nastawiona na eksperymentowanie, to technika przygotowywania płytki paznokci do malowania jest wyjątkowo restrykcyjna i precyzyjna. Wymaga bowiem niesamowicie dokładnego usuwania skórek oraz zastosowania profesjonalnej frezarki. Specyficznie nakładany jest także lakier, który należy umieścić aż pod same skórki. Dodatkowe pokrycie końcówek płytki paznokci niweluje z kolei ryzyko odpryśnięcia. Dzięki temu są jednak niesamowicie wytrzymałe, do tego stopnia, że wystarczy zaledwie jedna wizyta w miesiącu u manicurzystki. Jeśli więc chcesz zapewnić sobie niesamowity efekt na nadchodzący wrzesień, przyjrzyj się najpopularniejszym wzorom i spróbuj wykonać je przy użyciu metody "Ukrainian manicure".

 

Paznokcie na jesień 2023 w kolorach quiet luxury. "Ukrainian manicure" wytrzyma długie tygodnie

Ukraiński manicure to spory ukłon w stronę minimalizmu i stylu quiet luxury. To dlatego, że wspomniane wcześniej nail bary specjalizują się przede wszystkim w estetycznych stylizacjach typu nude, czyli w kolorze ciała. Dzięki takim odcieniom oraz dokładnemu wycięciu skórek odrosty są praktycznie niewidoczne. Jakie zaś wzory będą najmodniejsze podczas nadchodzącej, złotej jesieni? Z pewnością wszelkie pastelowe odcienie z delikatnym frenchem lub proste wzorki na przykład w postaci pojedynczych kresek, lub kropeczek. "Ukrainian manicure" wykonywany jest nie tylko na naturalnych paznokciach. Tak naprawdę nie ma znaczenia, czy są to płytki hybrydowe, żelowe, czy akrylowe. W tej kwestii panuje duża dowolność, co z pewnością jest plusem dla wielu pań, które mają problem z łamliwością paznokci. Jeśli więc chcesz nieco zmienić styl na jesień, zastanów się nad delikatnym manicure w ukraińskim stylu. Z pewnością doskonale będzie się komponował z wrześniową modą na długie, jeansowe spódniczki i klasykę w stylu Izabelli Krzan.

Więcej o:
Copyright © Agora SA