Sentymentalna Krystyna Pawłowicz pokazała zdjęcia z młodości. Do przedszkola chodziła ze znaną aktorką

Początek roku szkolnego to czas, w którym dorośli wracają wspomnieniami do czasów, gdy sami uczęszczali na lekcje. W sentymentalną podróż udała się Krystyna Pawłowicz i pokazała swoim obserwatorom, jak wyglądała w młodości. Zdradziła, z kim chodziła do przedszkola.

W poniedziałek rozpoczął się rok szkolny 2023/24. Tym razem wyjątkowo przesunięto uroczystości, ponieważ zwykle mają one miejsce 1 września. W tym roku ten dzień wypadał w piątek, dlatego inauguracje odbyły się trzy dni później. To ważny moment nie tylko dla uczniów, którzy rozpoczynają nowe etapy w swoim życiu, ale również dla dorosłych. Mają oni okazję, by zanurzyć się we wspomnieniach i przypomnieć sobie jak to było, gdy sami zasiadali w szkolnych ławkach. Zrobiła tak Krystyna Pawłowicz, która w mediach społecznościowych udostępniła swoje zdjęcia z czasów młodości.

Zobacz wideo Ozdoba: Prof. Krystyna Pawłowicz to na pewno barwna postać

Zainteresował Cię ten artykuł? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Krystyna Pawłowicz wspomina szkołę. Zamieściła stare zdjęcia

Krystyna Pawłowicz od 2019 roku zasiada w Trybunale Konstytucyjnym. Była posłanka Prawa i Sprawiedliwości jest z wykształcenia prawniczką. Studia kończyła na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Kobieta jest znana ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi i dużej aktywności w mediach społecznościowych. W serwisie X (dawniej Twitter) często komentuje obecną sytuację polityczno-społeczną w kraju i nierzadko wdaje się w gorące dyskusje. Tym razem na jej profilu zrobiło się dość sentymentalnie, ponieważ polityczka postanowiła wrócić wspomnieniami do czasów szkolnych. Zamieściła czarno-białe fotografie z podstawówki, liceum, a nawet z przedszkola.

Sentymentalne zdjęcia polityczki. Internauci też pamiętają o swojej młodości

W poście opublikowanym przez Krystynę Pawłowicz można zobaczyć kilka fotografii sprzed lat.

W poniedziałek początek roku szkolnego. Dobrze wspominam swą szkołę podstawową

- napisała polityczka. Na czarno-białym, nieco niewyraźnym zdjęciu można dostrzec młodą dziewczynę w białej koszuli pośród innych dzieci. Później Krystyna Pawłowicz wróciła wspomnieniami do czasów licealnych.

Obowiązkowe były tarcze szkoły na rękawie szkolnego ubioru

- pisze. Na kolejnej fotografii widzimy cztery dziewczyny w szkolnych mundurkach. Jedną z nich jest była posłanka PiS-u. Wygląda na to, że Sędzia Trybunału Konstytucyjnego dobrze wspomina ten okres, ponieważ po latach udała się na spotkanie absolwentów. Zdjęcia z tego wydarzenia również umieściła w internecie. Widać na nich, jak siedzi w szkolnej ławce i pozuje przed obiektywem z koleżankami i kolegami. Internauci szybko skomentowali zamieszczony post.

W każdym etapie życia jest Pani piękna
Foto z liceum jest potężne
Zawsze elegancka

- czytamy na X.

To jednak nie wszystko. W drugim poście kobieta zamieściła starą fotografię z przedszkola. Okazuje się, że chodziła do jednej placówki z Krystyną Jandą.

Krystyna Janda żali się, że gdziekolwiek pójdzie, ludzie nie wiedzą już kim ona jest. Ludzie jej nie rozpoznają. A na naszych fotkach z przedszkola przecież łatwo ją rozpoznać. Starszaki, 1957/58 r.  Krysia jest po lewej Pani Wychowawczyni, a urocza, najukochańsza Krysiunia po prawej

- podpisano post.

Więcej o:
Copyright © Agora SA