Styl Agaty Dudy na językach całego świata. Zdanie wyraziła nawet znana brytyjska ekspertka

O zmianie wizerunku Agaty Dudy od kilku tygodni mówią już niemal wszyscy. Choć pierwsza dama postanowiła zaledwie lekko zmodyfikować fryzurę, to dała spory powód do dyskusji ekspertom. Podczas sobotniego "Narodowego Czytania" pojawiła się w wystylizowanym bobie i eleganckiej kreacji. Jej ubiór nie uszedł uwadze brytyjskiej stylistki.

Agata Duda od kilku tygodni jest tematem dyskusji wielu stylistów i ekspertów od wizerunku. Znaczna większość z nich chwali subtelne zmiany, na które zdecydowała się pierwsza dama. Podobnie było podczas "Narodowego Czytania" w Ogrodzie Saskim, gdzie prezydentowa postawiła na wyjątkowo elegancką sukienkę. Jej zmianę oceniła brytyjska ekspertka.

Zobacz wideo Malwina Wędzikowska ocenia styl Agaty Dudy. "Gdybym dostała ją w swoje ręce, na pewno coś bym zmieniła"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Metamorfoza Agaty Dudy okiem brytyjskiej ekspertki. "Wyrafinowany wygląd"

Agata Duda na pewien czas przed wyborami postanowiła zmienić swój wizerunek. Decyzja ta spotkała się z ogólnym zadowoleniem, ponieważ nowe włosy nieco odejmują jej lat i nadają świeżości. Jeśli chodzi o ubiór, tym razem również postanowiła wybrać coś bardziej oryginalnego. Pierwsza dama podczas "Narodowego Czytania" postawiła więc na blado-różową, niemal kremową, zwiewną sukienkę z czarnym paskiem, podkreślającym figurę oraz ozdobną apaszką. Swoje zdanie na ten temat postanowiła wyrazić brytyjska ekspertka, Natalie Courtois.

Agata wygląda pozytywnie w wielowarstwowej sukience w kremowym kolorze. Prosty, ale klasyczny look z ciekawym akcentem na kokardce. Dekolt zachował młodzieńczy, a jednocześnie wyrafinowany wygląd.

- podsumowała stylistka w krótkim wywiadzie dla Pudelka. W rzeczy samej kreacja pierwszej damy doskonale wpisuje się w najnowsze trendy oraz idealnie sprawdzi się podczas pory przejściowej. Nie zabrakło również powrotu do tematu fryzury.

 

Stylista fryzur skomentował zmianę Agaty Dudy. Nareszcie jest bardziej nowoczesna

Zdanie na temat zmian w wizerunku Agaty Kornhauser-Dudy postanowił wyrazić także jeden z redaktorów Plotka, będący zarazem stylistą fryzur. Okazuje się, że czasem wystarczy po prostu zapuścić nieco włosy. Jego zdaniem pierwsza dama myśli o jeszcze dłuższej fryzurze.

Wyraźnie widać, że Agata Duda zmierza ku dłuższym włosom. Jej fryzura w końcu nabiera bardziej nowoczesnej formy. Jasny kolor doskonale pasuje do nowej długości i świetnie współgra z urodą Agaty Dudy. Jeszcze kilka centymetrów zapuszczania i będzie naprawdę dobrze. Pierwsza Dama będzie wyglądać zdecydowanie lepiej w prostym bobie niż krótkiej, mocno wylakierowanej fryzurze, którą nosiła przez lata.

- przyznał szczerze, chwaląc polityczkę. Jego zdanie podzieliła jakiś czas temu również Ewa Rubasińska-Ianiro. Klasyczny bob świetnie pasuje do urody i stylu pierwszej damy. Dłuższa fryzura nie dość, że ją odmładza, to jeszcze pasuje do jej kształtu twarzy. Ponadto rysy twarzy prezydentowej nabrały miękkości i delikatności.

Więcej o:
Copyright © Agora SA