Nie musisz wstrzykiwać kwasu hialuronowego. Dzięki tym domowym trikom twoje usta będą wyjątkowo pełne

Niejedna kobieta marzy o tym, aby mieć pełne, duże usta bez stosowania specjalnych zabiegów ani korzystania z medycyny estetycznej. Na szczęście da się to osiągnąć w domowych warunkach bez większych ingerencji w swoje ciało. Zobacz, jak to skutecznie zrobić, używając wyłącznie kosmetyków.

Praktycznie każdy z nas chciałby mieć pięknie zarysowane, pełne usta. Na szczęście da się to zrobić bez użycia kwasu hialuronowego, który nie u każdego się sprawdzi. Dzięki stosowaniu odpowiednich produktów spokojnie osiągniesz upragniony efekt w warunkach domowych. Co więcej, istnieją triki, które pozwolą ci cieszyć się pięknymi wargami przez długie lata.

Zobacz wideo Błyskawiczny trik z TikToka na umalowanie ust

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Kwas hialuronowy na usta to nie konieczność. Wypróbuj wypełniacz w kremie lub błyszczyku

Połączenie kosmetyku powiększającego usta z uroczym błyszczykiem to jedno z najnowszych i bardziej sprawdzonych rozwiązań w makijażowym świecie. To nowatorskie produkty, zawierające specjalistyczne związki chemiczne, które mocno zwiększają objętość warg, między innymi poprzez pobudzenie krążenia krwi w ustach. Dzięki temu wyglądają one na pełniejsze i bardziej wyraziste. To świetna alternatywa dla kobiet, które nie chcą lub nie mogą podjąć się ingerencji poprzez zabiegi medycyny estetycznej. Kosmetyki te znajdziemy w niemal każdej drogerii po przystępnych cenach, dlatego nic dziwnego, że obecnie biją one rekordy popularności wśród wszystkich urodomaniaczek. Zazwyczaj produkt powinniśmy stosować kilka razy dziennie, by osiągnąć upragnione rezultaty. Po pewnym czasie usta wracają bowiem do naturalnych rozmiarów. Jest to jednak genialne rozwiązanie, kiedy wybieramy się na miasto lub imprezę i chcemy prezentować się jak najlepiej.

Makijaż permanentny to inwestycja nawet na lata. Dobra alternatywa dla kwasu hialuronowego

Zabieg makijażu permanentnego to doskonała alternatywa dla nie zawsze bezpiecznych wypełniaczy. Polega on na wprowadzeniu do ust nie kwasów, a specjalnych pigmentów. Tusz, podobny nieco do tego, którym robi się tatuaże, umieszczany jest na naszych wargach tak, by te wyglądały na o wiele pełniejsze, a kontur ust był dokładnie obrysowany. Całość ma nam zatem zapewnić naturalny wygląd oraz doskonałe powiększenie. Mikropigmentacja jest również sporo tańsza od innych zabiegów medycyny estetycznej. Co więcej, może utrzymywać się od 2 do 3 lat, a w niektórych przypadkach nawet do pięciu. Po tym czasie, jeśli chcemy, możemy go powtórzyć. Profesjonalny makijaż permanentny ust to rzecz jasna większy wydatek niż zakup specjalnej szminki. Jeśli jednak potrzebujemy stałego efektu na lata, ten spokojnie nam go zapewni. Pamiętajmy jednak, że aby mieć pełniejsze wargi wcale nie musimy sięgać po różne zabiegi. Czasem wystarczy po prostu odpowiedni makijaż i dobrej jakości szminka lub kredka.

Więcej o:
Copyright © Agora SA