Iwona Pavlović zaprezentowała się sauté. Fani błyskawicznie zareagowali: Ja pani nie poznaje

Na co dzień widzimy celebrytów pozujących na ściankach w nieskazitelnych kreacjach i eleganckim makijażu, dlatego każde zdjęcie przedstawiające gwiazdy w wersji "domowej" budzi duże poruszenie. Tak też się stało na instagramowym profilu Iwony Pavlović, gdzie kobieta opublikowała zaskakujące zdjęcie.

Metamorfozy nie są dla niej. Iwona Pavlović niezmiennie od lat trzyma się tego samego wizerunku, któremu zawdzięcza swój pseudonim "czarna mamba". Nie zobaczymy jej w blondach czy płomiennych rudościach. Możemy jednak podejrzeć, jak wygląda w zaciszu domowym, gdy kamery nie są skierowane w jej stronę.

Zobacz wideo Iwona Pavlović zaliczyła wpadkę i wytypowała najlepsze pary "Tańca z Gwiazdami"

Zainteresował Cię ten artykuł? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Co dalej z "Tańcem z gwiazdami"? Fani muszą zaczekać na Iwonę Pavlović

Iwona Pavlović to jedna z najbarwniejszych postaci "Tańca z Gwiazdami". W składzie sędziowskim zasiada od pierwszego sezonu i jest znana z wyrażania szczerych, a przy tym profesjonalnych opinii. Dzięki swojemu wizerunkowi zyskała nawet pseudonim "czarna mamba". Kobieta nie lubi metamorfoz i od lat nosi długie, czarne włosy oraz ubrania w tym samym kolorze. Widzowie nie potrafią wyobrazić sobie tanecznego programu bez niej. Tym razem będą jednak musieli uzbroić się w cierpliwość, ponieważ nie zobaczą Iwony Pavlović w telewizji przez pewien czas. "Taniec z gwiazdami" nie pojawi się bowiem w ramówce Polsatu na jesień 2023. Będzie trzeba poczekać na niego aż do wiosny 2024. Edward Miszczak zapewnił jednak, że Iwona Pavlović jak zwykle zasiądzie w jury. Po rewolucjach, jakie nowy dyrektor zaprowadził w stacji, to jest bardzo dobra wiadomość.

Zdjęcie Iwony Pavlović zaskoczyło fanów. Pokazała się bez makijażu i w potarganej fryzurze

W związku z przesunięciem kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami" Iwona Pavlović będzie mogła odpocząć od idealnie ułożonych włosów, mocnego makijażu i wieczorowych kreacji. Właśnie pokazała w mediach społecznościowych,  jak wygląda w domowym zaciszu, gdy nie występuje przed kamerami.

Dzisiaj saute i z piorunem na głowie....taki nastrój

- napisała na Instagramie pod fotografią, na której zaprezentowała się bez makijażu. Ponadto tancerka ma na głowie burzę potarganych włosów, które ku zaskoczeniu wszystkich, są mocno falowane. Na co dzień widzimy celebrytkę w idealnie prostych pasmach. Takie zdjęcie zachwyciło fanów Iwony Pavlović, a w komentarzach posypały się komplementy.

Rewelacja, naturalne zdjęcie. Pięknie Pani Iwonko
Ja pani nie poznaje, ale pani ładnie wygląda
Jaka dzikość! Prawdziwa czarna mamba
Pani Iwonko wszyscy kojarzymy Panią sobie z tańcem - lekiem dla ciała i ducha Nieważny wygląd, z radością Panią zawsze odbieramy

- czytamy pod zdjęciem na Instagramie.

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA