Agata Duda na językach stylistów. To, co zaprezentowała w USA, przejdzie do historii

Agata Kornhauser-Duda udała się wraz ze swoim mężem do USA z okazji sesji Zgromadzenia Ogólnego ONZ. Podczas ważnej wizyty nie zapomniała o odświętnym ubiorze, stawiając na nieco bardziej ekstrawaganckie stylizacje niż zazwyczaj. Jej wybór ocenił Jarosław Szado, znany stylista.

Agata Kornhauser-Duda coraz częściej udziela się w życiu publicznym i pojawia na ważnych wydarzeniach. Niedawno zaskoczyła wszystkich nagłą zmianą fryzury, a teraz postanowiła zmienić nieco styl ubioru. Wciąż jest wierna elegancji, ale tym razem dodała jej nieco pazura.

Zobacz wideo Duda wykładem o armii próbował zachęcić amerykańską polonię, do powrotu do kraju. "Mówię to po to..."

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Krótka fryzura Agaty Kornhauser-Dudy to dopiero początek. Zaskoczyła na sesji ONZ w USA

W sobotę, 16 września 2023 roku prezydent Andrzej Duda wraz z pierwszą damą udali się w podróż do USA, gdzie w niedzielę oficjalnie rozpoczęła się aż pięciodniowa wizyta w ramach "tygodnia wysokiego szczebla", inaugurującego 78. sesję Zgromadzenia Ogólnego ONZ. Na spotkaniu będą mieli okazję zobaczyć się z przywódcami innych państw, między innymi Recepem Erdoganem oraz Wołodymyrem Zełenskim. Agata Kornhauser-Duda, która zdecydowała towarzyszyć mężowi, postanowiła z tej okazji wybrać nieco bardziej eleganckie, a zarazem oryginalne stylizacje. Specjalnie dla "Faktu" ocenił je znany stylista gwiazd, Jarosław Szado, którego zdaniem jest czym się zachwycać.

Agata Duda dawno tak dobrze nie wyglądała. Widać, że jej ubrania są szyte na miarę, a prezydentowa dobrze się w nich czuje. Są świetnie skrojone, a sylwetkę podkreślają modne w tym sezonie poduszki na ramiona.

- pochwalił ekspert. Pani prezydentowa postawiła między innymi na różową marynarkę jednorzędową oraz czarno-białą dwurzędową.

Mnie najbardziej podoba się ta piękna, różowa marynarka, którą połączyła z białymi spodniami i topem oraz świetnie dobranymi butami. Ta stylizacja jest bardzo prezydencka i dostojna, taka królewska.

- wyznał szczerze Jarosław Szado. Nie szczędził również pochwał, jeśli chodzi o kolejną kreację Agaty Dudy.

Stylista ocenił kreacje Agaty Kornhauser-Dudy. Wyglądała nowocześnie i modnie

Poza różową garsonką, pani prezydentowa postawiła na coś totalnie ekstrawaganckiego. Ubrała bowiem marynarkę połączoną z dwóch kolorów w iście awangardowym stylu, specjalnie na okazję odwiedzenia miasta Jersey i złożenia kwiatów pod pomnikiem ofiar Katynia.

Drugi zestaw, czarno-biały, jest nowoczesny, bardzo modny. Szycie marynarek w dwóch kolorach lub nawet z dwóch materiałów pozostaje wciąż na topie. Agata Duda wybrała czerń i biel, czyli modne, ale dostojne kolory. Jestem zachwycony, że nie ma żadnych wzorków, printów, kwiatuszków.

- podziwia znany stylista. Rzeczywiście nowy styl Agaty Kornhauser-Dudy może robić wrażenie. Żona prezydenta powoli zaczyna rezygnować z klasycznych sukienek o prostych kształtach i niewyróżniających się kreacji.

Więcej o: