Cleo zrzuciła doczepy i pokazała się w zupełnie nowej odsłonie. Ta metamorfoza przejdzie do historii

Niedawno Cleo przyznała, że nosi doczepiane pasma. Jej gęsty blond kucyk, w którym widzimy ją na scenie lub przed kamerą nie jest w pełni naturalny. Piosenkarka nie krje tego faktu, ale rzadko pokazuje się w naturalnej odsłonie. Tym razem zrobiła wyjątek i opublikowała zaskakujące zdjęcie.

Kariera muzyczna Cleo rozkręciła się na dobre w 2013 roku, gdy piosenkarka nagrała z Donatanem utwór "My Słowianie", który później reprezentował Polskę podczas  59. Konkursu Piosenki Eurowizji. Od tamtej pory artystka niezmiennie trzyma się tego samego wizerunku. Gęsty blond kucyk i mocny makijaż z kreską w stylu kociego oka to jej znaki rozpoznawcze. Cleo przyznała, że po zdjęciu kucyka ma o wiele krótsze włosy, jednak rzadko pokazuje się w naturalnej odsłonie. Teraz pokazała na Instagramie, jak wygląda bez doczepów.

Zobacz wideo Jak Cleo dba o doczepiane włosy?

Zainteresował Cię ten artykuł? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Cleo od lat nosi doczepy. Przyznała, że kucyk nie jest naturalny

Cleo, a właściwie Joanna Kepko, nie ukrywa tego, że do końskiego ogona doczepia sobie włosy. Wielokrotnie mówiła o tym w wywiadach lub na mediach społecznościowych, choć publicznie nie zobaczymy jej w krótkiej fryzurze. Przed kamerą wokalistka pozuje w długim kucyku lub warkoczu.

To jest częściowo doczepiana kitka, żeby nie było. Co tu ściemniać - Ariana Grande też się przyznała do tego. Jak ogólnie dbać o włosy? Ja stawiam na porządną pielęgnację. Nie tylko szampon i odżywka, ale też peelingi i zdrowe odżywianie. To jest numer jeden. Zdrowe odżywianie pozwala nam wyhodować włosy na głowie

- powiedziała Cleo w rozmowie z Plotkiem. Artystka postanowiła jednak "zdjąć" na chwilę sceniczny image i pokazała na Instagramie jak wygląda na prawdę.

Cleo w naturalnym wydaniu. Fani są zachwyceni tą metamorfozą

Wokalistka aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, które obserwuje ponad milion osób. Czasami pokazuje tam, jak wygląda w "domowym" wydaniu. Naturalne włosy artystki nie są tak krótkie, jak moglibyśmy się spodziewać. Na zdjęciu, które niedawno opublikowała na Instagramie widać, że pasma sięgają jej nieco za ramiona. Wyglądają na zdrowe i bardzo gęste. Cleo pokazała się w bardzo naturalnej odsłonie z delikatnym makijażem i w prostych ubraniach, które wybrała na wędrówkę do lasu. Na fotografiach widać, że dała się porwać wrześniowej rozrywce Polaków i wyruszyła na grzyby. Dumnie pozuje przed obiektywem z okazami, jakie udało jej się znaleźć.

To były intensywne 3 dni wakacji. Byliście już w tym roku na grzybach?

- napisała pod zdjęciem. Szybko pojawiła się masa komentarzy od fanów, którzy są zachwyceni jej naturalną odsłoną.

Jaka śliczna grzybiara nasza!!!
Cudownie wyglądasz!!
Ale śliczna ty jesteś

- czytamy na Instagramie.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.