Katarzyna Figura już nie jest blond. Zaraz po szalonej fryzurze przyszła pora na dziwny kapelusz

Katarzyna Figura to aktorka znana ze swoich charakterystycznych, krótko ściętych blond włosów. Z tego też powodu może zaskakiwać fakt, że w mediach społecznościowych pokazała się w tak odmienionym wizerunku, że mało kto był w stanie ją poznać. Najpierw niebieskie włosy, a teraz to...

Popularna polska aktorka, Katarzyna Figura wciąż nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. Celebrytka ostatnimi czasy nie boi się eksperymentować z wyglądem i ubiorem. Jakiś czas temu zaskoczyła wszystkich nową, ekstrawagancką fryzurą o nietypowym kolorze. Teraz z kolei postawiła na totalne szaleństwo. Takiego kapelusza jeszcze nie widzieliście.

Zobacz wideo Katarzyna Figura: Całe moje ciało przed menstruacją jakby się powiększało [Okres w moim życiu]

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Katarzyna Figura już nie jest blondynką. Fani jednak przyzwyczaili się do drastycznej zmiany

Znana polska aktorka, Katarzyna Figura jakiś czas temu postanowiła drastycznie zmienić kolor włosów. Od lat kojarzona była z krótką blond fryzurą i uznawano ją za symbol kobiecości oraz ikonę kina. Celebrytka postanowiła dać wyraz swojego buntu i jak poinformowała na swoim Instagramie: "nie jest już blondynką". Zmiany, jak widać, wprowadziła na stałe, a niebieski wciąż "nie schodzi" z jej głowy. Barwa, którą wybrała ma dla niej znaczenie symboliczne.

Pociąga mnie błękit. Woda i jej bios – życie. Farbując włosy na niebiesko, daję wyraz znużeniu tym, co stereotypowo kobiece.

- napisała wtedy pod swoim postem. Choć internauci na początku nie mogli uwierzyć własnym oczom, to teraz każdy już przyzwyczaił się do błękitu, który skutecznie zastąpił blond. Co więcej, wiele osób wręcz podziwia aktorkę za odwagę i łamanie stereotypów. Właśnie teraz Figura uznała, że pora zaskoczyć po raz kolejny. Tym razem postawiła na styl Szalonego Kapelusznika.

 

Figura znów zaskakuje. Tym razem eksperymentuje z nakryciem głowy

Katarzyna Figura niezaprzeczalnie jest ikoną polskiego kina i zachwyca wiernych fanów nie tylko talentem aktorskim, ale i swoim stylem życia. Kobieta jest pewna siebie i nie boi się głośno mówić o tym, co jej przeszkadza. Nie przykłada również wielkie wagi do mody i ubiera się tak, jak ma ochotę, często szokując oryginalnymi doborami. Ostatnio coraz częściej sięga po pewne nietypowe dodatki. Na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych pokazała się w wyjątkowo dziwnym "poszarpanym" kapeluszu. To zresztą nie pierwszy raz kiedy go ubrała. Ten sam model zagościł na jej głowie podczas 21. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego TOFIFEST w Toruniu. Jak widać, ekstrawaganckie nakrycie głowy naprawdę przypadło jej do gustu. A fani?

Cudna, wspaniała, śliczna, dająca siłę!
Ten kapelusz na zawsze w moim sercu!

- czytamy w komentarzach. Choć na pierwszy rzut oka nowy kapelusz Katarzyny Figury kojarzy się z Włóczykijem z bajki o Muminkach, to trzeba przyznać, że ma w sobie to coś.

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA