Tego nikt się nie spodziewał. Miley Cyrus drastycznie zmieniła fryzurę. "Czekałam na to od 10 lat"

Po wielu zjawiskowych lub mniej udanych fryzurach blond Miley Cyrus zdecydowała się na coś zupełnie nowego. Fani nie ukrywają, że czekali na ten kolor od wielu lat. Piosenkarka zaskoczyła wszystkich najnowszymi zdjęciami na Instagramie. Posypały się komplementy.

Miley Cyrus to jedna z tych gwiazd, które nie boją się eksperymentować z wyglądem. Artystka regularnie zmienia fryzurę czy styl, zwykle na potrzeby tras koncertowych lub promując nowe albumy. Jedyną stałą rzeczą w jej wyglądzie od kilku lat był kolor blond. Tym razem piosenkarka pożegnała go na dobre. Na jej głowie nie zostało ani jedno jasne pasmo.

Zobacz wideo Miley Cyrus szykuje się do występu na Super Bowl

Zainteresował Cię ten artykuł? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Miley Cyrus nie boi się zmian. Lubi eksperymentować z włosami

Metamorfozy to dla tej wokalistki chleb powszedni. Największą zmianę Miley Cyrus przeszła w 2012 roku, gdy ścięła swoje brązowe loki na bardzo krótko i przefarbowała włosy na jasny blond. Nowa fryzura oznaczała nową wersję piosenkarki, która wówczas zmieniła styl, nie tylko ubierania, ale także muzyczny. Chciała w ten sposób zerwać z opinią grzecznej dziewczynki, kojarzonej najbardziej z rolą Hannah Montany - idolki nastolatek. Później przez długi czas zapuszczała włosy, jednak pozostała przy różnych odcieniach blondu, od platynowego do ciemno miodowego. W ostatnim czasie nosiła na głowie prawdziwą mieszankę kolorów. Jasne pasma przeplatały się z ciemnymi, co dawało wrażenie, że Miley Cyrus jest jeszcze w trakcie koloryzacji. Teraz już wiadomo, że była to zapowiedź zupełnie nowej fryzury.

 

Piosenkarka poszła na całość. Ten kolor będzie hitem jesieni

Teraz Miley Cyrus postanowiła wrócić do korzeni. Pożegnała blond i postawiła na bardzo ciemny odcień brązu. To podobny kolor do tego, który artystka nosiła jeszcze za czasów występowania w serialu dla młodzieży - czyli jej naturalnego. Na Instagramie opublikowała serię nieco mrocznych zdjęć w nowej fryzurze. Prezentuje się na nich w czarnej marynarce i z czerwoną torebką Gucci. Fani są pod wrażeniem jej nowego, bardzo dojrzałego wizerunku.

Znowu jesteś całkowicie brązowa. Nareszcie. Czekałam na ten moment od jakichś 10 lat
Miley jest znowu brunetką!!!
Myślałem, że to zdjęcia z 2009 roku

- czytamy w komentarzach pod postem. Zwykle piosenkarka dopasowuje wizerunek do tras koncertowych lub nowych wydarzeń muzycznych. W maju obwieściła jednak, że wstrzymuje się z występami, ponieważ jest zmęczona podróżowaniem i życiem w autobusie. Artystka nadal promuje swój ostatni album "Endless Summer Vacation", a w zeszłym miesiącu wypuściła piosenkę "Used to be young" wraz z teledyskiem.

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA