Mówił przysięgę małżeńską. Nagle ksiądz przerwał ceremonię. Internauci mają wiele do powiedzenia

Ślub i wesele to nie tylko radość z okazji jednego z najważniejszych dni życia, ale również cała masa stresu związanego z przygotowaniami i samą ceremonią. Oznacza to, że nawet podczas przysięgi małżonkowie się stresują. Świetnie wie o tym pewna para młoda, której nagranie stało się hitem TikToka.

Jakiś czas temu TikToka obiegło nagranie, na którym możemy zobaczyć, jak para młoda powtarza słowa przysięgi małżeńskiej za księdzem. Choć nie ma konieczności uczenia się ich na pamięć, przed samą ceremonią często są próby, by w ten specjalny dzień wszystko poszło jak z płatka. Na nagraniu udało się jednak uchwycić zabawną wpadkę. Internauci nie mogli nie skomentować.

Zobacz wideo Iza Krzan gotowa na wywiad ze Smaszcz w "Pytaniu na śniadanie". Szykuje się na ślub Cichopek?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Ślub to również stres. Wie o tym pewna para młoda, która trenduje na TikToku

Ślub i wesele są dla wielu osób jednymi z najważniejszych wydarzeń w całym życiu. Niestety w dodatku do ogromnej radości, podczas przygotowań i samej ceremonii przyszłej parze młodej towarzyszy również ogromny stres. Przejęzyczenia, jąkanie i zdenerwowanie pojawiają się nie tylko w trakcie prób, ale również podczas już samej ceremonii. Właśnie tego doświadczyła pewna młoda para, którą możemy zobaczyć na nagraniu krążącym po TikToku. Na nim widzimy wystrojonych państwa młodych, którzy wraz z księdzem powtarzają słowa przysięgi w zakrystii. Od razu można zobaczyć, że oboje są bardzo zestresowani całą sytuacją, w końcu już za kilka dni staną wspólnie na ślubnym kobiercu w otoczeniu wszystkich osób, które kochają i są dla nich ważne. Na szczęście, ksiądz całą sytuacje ma opanowaną. 

Nagranie, które rozbawiło internautów. W komentarzach wyrażają swój zachwyt nad księdzem

Na nagraniu widać, że podczas gdy zarówno pan młody, jak i panna młoda w wyraźnym napięciu starają się powtarzać za księdzem słowa przysięgi, sam duchowny jest w pełni zrelaksowany. Widząc, że przyszli małżonkowie są w wielkim stresie, stara się rozładować napięcie. Postanowił nawet zażartować, czym rozbawił nie tylko wszystkich obecnych, ale również internautów. Podczas gdy pan młody powtarza przysięgę, ksiądz mówi do niego:

Patrz na nią, bo ci zaraz dam!

- słyszymy duchownego, który grozi mężczyźnie palcem. Później do końca nagrania, pan młody nie spuszczał oczu ze swojej przyszłej małżonki, co jeszcze bardziej rozbawiło internautów, czemu dali wyraz w komentarzach pod postem. 

Takich księży w kościele potrzeba
Nie wiem, w jakiej parafii ten ksiądz posługuje, ale wiem jedno, że chcę go mieć na swoim ślubie. Jest genialny
Super taka próba, bo ja nie miałam I był stres, że nie wiadomo co robić

- możemy przeczytać w komentarzach.

Więcej o: