Zamiast 50 złotych zapłacimy 9,99 złotych. Biedronka przecenia bestseller dla kobiet. Podobne w Empiku

Jesień to doskonała pora roku, by trochę odpocząć. Wieczór z książką przy dobrej herbacie i kominku brzmi jak spełnienie marzeń w dodatku, że teraz w Biedronce za kobiecy bestseller zapłacimy mniej niż 10 złotych. Podobne okazje są w Empiku i Taniej Książce.

Biedronka zaszalała, jeśli chodzi o promocje na książki. Teraz bestsellery dla młodzieży i dorosłych możemy kupić za 9,99 złotych. W tym zacnym gronie znalazła się wielokrotnie nagradzana pozycja dla kobiet "Też tak mam". Propozycje o podobnej tematyce znajdziemy na obniżkach również w innych sklepach.

Zobacz wideo Aldona Orman opisze swoje problemy w książce? "Myślę o tym. W moim życiu dużo złych rzeczy się wydarzyło"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Jesienny kiermasz książek w Biedronce. Bestsellery kobiece za mniej niż 10 złotych

Najnowsza gazetka Biedronki zapowiada się obiecująco dla zapalonych czytelników. Jesienny kiermasz książek obfituje w pozycje dla dzieci oraz młodzieży, a także poradniki dla kobiet. Wszystkie kupimy za zaledwie 9,99 złotych. Na szczególną uwagę zasługuje bestseller "Też tak mam", autorstwa Magdaleny Kostyszyn. To reportaż o różnych kobietach, przedstawiający ich trudną codzienność, nietypowe historie, a czasem nawet życiowe dramaty. Autorka porusza wiele ważnych, ale i bolesnych tematów, dotyczących między innymi macierzyństwa, spadków nastroju, przemocy, czy samotności. Nie tylko Biedronka ma w swojej ofercie lektury dla pań. Spore obniżki znajdziemy także w innych sklepach.

KsiążkiKsiążki biedronka.pl

Książka na jesień 2023: Czuła przewodniczka w Empiku teraz kilkanaście złotych taniej

Czuła Przewodniczka. Kobieca droga do siebie Natalii de Barbaro to bestseller, który od lat jest chętnie czytany przez kobiety w każdym wieku. Teraz w Empiku zamiast za 40 złotych, kupimy ją za zaledwie 25,77 złotych. Książka znanej psycholożki i felietonistki magazynu "Wysokie obcasy" odpowiada na pytania: Kim tak naprawdę jestem? Czego chcę? O czym marzę? To nie tylko psychologiczne podejście do kobiecego umysłu, psychiki i wrażliwości, ale i poetycka forma, szczera do bólu i okraszona pięknymi kolażami. To doskonała lektura dla kobiet, które odgrywają rolę, których tak naprawdę nie chcą.

Czuła przewodniczkaCzuła przewodniczka empik.com

Promocja na książkę. Ciałokochanie Martyna Kaczmarek w Tania Książka prawie 30 procent taniej

Ciałokochanie Martyny Kaczmarek to obowiązkowo pozycja dla osób, które mają problem z zaakceptowaniem siebie. Teraz w sklepie internetowym Tania Książka kupimy ją za 32 złote, aż 29 procent taniej niż standardowo. Martyna Kaczmarek zwraca uwagę przede wszystkim na to, że dziś wiele kobiet zamiast wsłuchania się w swoje potrzeby ulega sugestiom i reklamom, zachęcającym do odchudzania, czy operacji plastycznych. Zdaniem autorki jest to uciekanie przed samym sobą i brak poszanowania i uwielbienia dla swojego ciała. W związku z tym poleca wypracowanie trwałej samoakceptacji i nieuleganie zewnętrznym wpływom. 

CiałokochanieCiałokochanie taniaksiazka.pl

Więcej o:
Copyright © Agora SA