Magdalena Lamparska przeszła totalną metamorfozę. Po blondzie nie ma śladu. W ruch poszły nożyczki

Znakiem rozpoznawczym Magdaleny Lamparskiej były w ostatnim czasie długie blond pasma. Aktorka postawiła jednak na jesienne zmiany i zdecydowała się na odważną koloryzację. Fryzjer nie omieszkał użyć również nożyczek. To będzie najmodniejsza fryzura tej jesieni.

Magdalena Lamparska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. W ostatnich latach wystąpiła w wielu znanych filmach, jednak największą rozpoznawalność zdobyła dzięki "Listom do M. 2" i serii "365 dni". Mogliśmy ją również oglądać w takich produkcjach, jak "Porady na zdrady", "To nie koniec świata!" czy "Jak pokochałam gangstera". Artystka miała już na swojej głowie różne kolory, jednak w ostatnim czasie królował blond. Teraz nie zostało po nim ani śladu.

Zobacz wideo Sworowska o krytyce siwych włosów. Takie też nosi Lidia Popiel. Modelka ma patent na hejterów

Zainteresował Cię ten temat? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Magdalena Lamparska w wirze pracy. Wreszcie miała czas na wizytę u fryzjera

W życiu Magdaleny Lamparskiej sporo się teraz dzieje. W 2022 roku po raz drugi została mamą, jednak jej urlop macierzyński nie trwał długo. Szybko wróciła na plan zdjęciowy, a w ostatnich miesiącach zagrała w kilku głośnych produkcjach, m.in. w "Cały ten seks", który wejdzie na platformy streamingowe na początku listopada Nic zatem dziwnego, że przez ten czas aktorka nie miała głowy do wielkich metamorfoz. Przez ostatnie lata regularnie zmieniała fryzury, jednak w ostatnich miesiącach mogliśmy ją oglądać w długich blond włosach. Dopiero teraz 35-latka postanowiła odświeżyć swój wygląd i postawiła na wielkie zmiany. Na jej instagramowym profilu pojawiło się zaskakujące wideo. Celebrytka jest nie do poznania.

Lamparska zachwyca w nowej fryzurze. To najmodniejsza koloryzacja tej jesieni

Po złotym blondzie Magdaleny Lamparskiej nie ma ani śladu. Kobieta postawiła nie tylko na koloryzację, ale także gruntowne cięcie. Na profilu znanego salonu fryzjerskiego Atelier Stylissimo pojawiło się nagranie aktorki w nowej fryzurze. Na początku widać Magdalenę Lamparską w klasycznych, prostych blond włosach. Po chwili kobieta obraca się i na jej głowie widzimy zupełnie nowy kolor. To czekoladowy brąz, jeden z najmodniejszych odcieni o tej porze roku. To jednak nie wszystko. Kobieta skróciła nieco swoje pasma i postawiła na prostą grzywkę.

Nowa rola. Czas na zmiany! Dziękuje

- napisała aktorka. Film z metamorfozy pojawił się również na jej profilu, a pod spodem szybko zaroiło się od komentarzy zachwyconych fanów.

WOW!! Wygląda Pani rewelacyjnie w nowym kolorze i ta grzywka!! Tak dziewczęco i pięknie
Ale super w tym kolorze
Pani Magdo! Czy w blondzie czy w brązie wygląda Pani super

- czytamy na Instagramie.

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA