Maffashion królową Halloween. Dlaczego przebrała się za chłopca? To manifest

Julia Kuczyńska, influencerka znana jako Maffashion, co roku na Halloween wybiera nietypowe przebranie, którym zachwyca swoich fanów. Do tej pory stawiała na popularnych raperów, ale tego nie spodziewał się nikt. Okazało się, że jej strój chłopca jest ważnym manifestem.

Maffashion zaskoczyła internautów swoim halloweenowym przebraniem, które tym razem nie było związane z żadnym z popularnych, polskich raperów. Blogerka przemieniła się w chłopca, zainspirowana książką i filmem "O dwóch takich, co ukradli księżyc". Jak wspomniała, jej strój ma drugie dno.

Zobacz wideo Maffashion w żółtej mini bryluje na evencie znanej marki

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Przebranie na Halloween 2023: Maffashion zainspirowała się Jarosławem Kaczyńskim

Znana influencerka i blogerka modowa nie stroni od oryginalnych strojów na co dzień, a co dopiero w Halloween. Jej coroczną tradycją jest przebieranie się za różne postaci z wyjątkową dokładnością. We wcześniejszych latach Maffashion inspirowała się polskimi przedstawicielami sceny hip-hopowej. Na tapet poszli tacy raperzy, jak Quebonafide czy Mata. W tym roku fani spodziewali się kolejnego wokalisty. Stawiano między innymi na Taco Hemingway'a, który niedawno wydał długo oczekiwaną płytę. Julia Kuczyńska postanowiła jednak zaskoczyć wszystkich i pójść w zupełnie innym kierunku - nieco bardziej retro i z pewnym nawiązaniem do obecnej sytuacji w kraju. Celebrytka przebrała się bowiem za blond, piegowatego chłopca, ubranego w pomarańczowy kostium. Nawiązała tym samym do książki i filmu "O dwóch takich, co ukradli księżyc", w którym głównymi bohaterami byli bliźniacy, Jacek i Placek, zagrani przez Lecha i Jarosława Kaczyńskich, mających wtedy po 13 lat.

 

Fani komentują nietypowy strój Maffashion. Blogerka potwierdziła, że to manifest

Poza wyjątkowo trafnym strojem, doskonałą charakteryzacją oraz idealnie wystylizowaną fryzurą, Maffashion przygotowała sobie także rekwizyt w postaci naprawdę sporego Księżyca. Bez dwóch zdań, influencerka włożyła w przebranie naprawdę dużo pracy. Jak sama wspomniała na Instagramie, na początku miała inne plany.

Wiem. Obstawialiście RAP klimaty. W tym roku był pomysł na Czarodziejkę z Księżyca… Ale ktoś wcześniej ukradł księżyc.

– napisała Julia w humorystycznym tonie. Internauci mimo innych oczekiwań docenili jej kunszt i pozytywnie komentowali oryginalny pomysł.

Czekałam na przebranie w Twoim wydaniu! Jak zawsze sztos!
Czuje tu drugie dno... Jest sztos! I pełne zaskoczenie.

- czytamy wśród wielu podobnych wypowiedzi. Nie dało się jednak ukryć, że opowieść o kradzieży i wymowny strój nawiązywał do niedawnych wyborów i sytuacji politycznej w naszym kraju.

To przebranie z przesłaniem?

- zapytał jeden z fanów. Maffashion odpowiedziała na pytanie twierdząco. Co prawda, polityka z zabawą nie ma wiele wspólnego, ale samo przebranie zostało wykonane z wyjątkową dokładnością. Nic więc dziwnego, że wywołało wśród jej obserwatorów tyle zachwytów.

Więcej o:
Copyright © Agora SA