Nie ma lepszej sukienki na święta. Model z Mohito sprzedaje się w błyskawicznym tempie. Też w Top Secret i Bonprix

Święta coraz bliżej. W sklepach pojawiają się już ozdoby, dekoracje oraz kreacje, idealne do założenia podczas wigilijnej kolacji. W Mohito dostępna jest sukienka, która jest kwintesencją świątecznego klimatu.

Ta sukienka to kwintesencja świąt Bożego Narodzenia. Zapragniesz mieć ją w swojej szafie 

Mamy dopiero połowę listopada, a już teraz zarówno w internecie, jak i w telewizji bombardowani jesteśmy świątecznymi kampaniami reklamowymi. Niezależnie od tego, czy dana reklama dotyczy ubrań, biżuterii czy też zabawek na Mikołaja, w większości przypadków mamy do czynienia z bardzo podobnym, charakterystycznym obrazem świąt. 

Zobacz wideo

Święta w reklamach pełne są przepięknych ozdób w czerwono-zielonych odcieniach. Nie brakuje także aktorek wystrojonych w boskie cekinowe lub kraciaste kreacje. Jeśli w tym roku, przy świątecznym stole pragniesz wyglądać jak jedna z bohaterek świątecznej reklamy Apartu, to idealną sukienkę w takim właśnie stylu znajdziesz w Mohito!

Sukienka z Mohito to propozycja, po której zobaczeniu od razu przychodzą na myśl święta Bożego Narodzenia. Posiada ona przepiękny czerwony kolor oraz charakterystyczny wzór w czarno-białą kratę. Sukienka ta ma długość mini, długi rękaw, pasek oraz falbankę w umieszczoną w dolnej części. Choć w asortymencie pojawiła się ona stosunkowo niedawno, to już teraz na stronie, z niektórych rozmiarów pozostały już ostatnie sztuki. 

Choć czerwone sukienki w kratę to dla wielu prawdziwy symbol świąt, to w sklepach dość trudno znaleźć jest tego typu modele. W większości sieciówek są one wprawdzie dostępne, ale wyłącznie w wersji dla najmłodszych. Oprócz wspomnianego już sklepu Mohito, kraciaste sukienki znajdziemy także w Top Secret oraz Bonprix. 

SukienkaSukienka Fot. Top Secret, Bonprix

Być może w okresie nieco bliżej świąt tego typu kreacje liczniej pojawią się w sklepach?

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl