Ochnik wyprzedaje boski swetrowy komplet za ułamek ceny. Piękny, modny i oryginalny. Podobne w Renee i Wassl

Swetrowe komplety to jeden z największych trendów aktualnego sezonu. Choć obecnie można znaleźć je w wielu popularnych sieciówkach, to tak pięknego zestawu jak ten z Ochnika jeszcze nie widziałam. Teraz jest na wyprzedaży.

Swetrowe komplety największym modowym trendem na jesień i zimę 2023. Przepiękny zestaw dostępny na wyprzedaży w Ochniku

Swetrowe komplety, stanowiące połączenie spódnicy ze swetrem bądź dzianinową bluzką, to jeden z największych trendów tegorocznego sezonu. Nie ukrywam, że jest on także jednym z moich ulubionych. W sklepach znaleźć możemy wiele przeróżnych wersji tego rodzaju odzieży.

Zobacz wideo

Najczęściej spotykane są zestawy w kolorze białym lub beżowym, gładkie lub z widocznym splotem. Tym bardziej więc komplet, który ostatnio znalazłam na wyprzedaży w Ochniku, wydaje się być niepowtarzalny i wyjątkowy. 

KompletKomplet Fot. Ochnik

Swetrowy zestaw z Ochnika, w odróżnieniu od wielu innych dostępnych na rynku propozycji posiada ciekawy, trzykolorowy nadruk w kwiaty. Propozycja ta składa się z ołówkowej spódnicy mini oraz obcisłej bluzki z krótkim rękawem z tego samego materiału. Każdy z elementów sprzedawany jest oddzielnie, a do całości dokupić można także dłuższy kardigan z tym samym wzorem.

Swetrowe komplety ze wzorem – jak je stylizować? 

Sweterkowe komplety to bardzo wdzięczny element damskiej garderoby. Stanowią one bowiem bazę dla wielu efektownych stylizacji. Stworzyć efektownego outfitu przy ich użyciu jest naprawdę prostym zadaniem. Warto jednak pamiętać o kilku zasadach. Swetrowych kompletów, szczególnie tych z widocznym wzorem, nie powinno się łączyć z innymi nadrukami. Najlepiej więc zestawić je z jednokolorowymi kozakami i płaszczem w podobnym odcieniu.  

Dzianinowe komplety, oprócz wspomnianego powyżej sklepu Ochnik, znaleźć możemy także m.in. w Renee oraz Wassyl.

KompletKomplet Fot. Renee, Wassyl

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: