W tej sukience z H&M będziesz gwiazdą świąt i sylwestra. Piękna, stylowa i oryginalna. Też w Asos i Answear

Mamy już końcówkę listopada, a to oznacza, że do świąt pozostał nam już tylko lekko ponad miesiąc. Jest więc obecnie najwyższy czas, aby rozpocząć poszukiwania idealnej sukienki do założenia przy wigilijnym stole. Propozycja z H&M to według mnie idealny wybór.

Miasta i galerie handlowe powoli przyozdabiane są już świątecznymi dekoracjami, a w sklepach coraz więcej znaleźć możemy przeróżnych dekoracji, akcesoriów czy ubrań na ten wyjątkowy czas. Końcówka listopada to jeden z najlepszych momentów na rozpoczęcie poszukiwań idealnej kreacji na święta. Warto mieć bowiem na uwadze, że te najbardziej pożądane propozycje wyprzedają się w mgnieniu oka. 

Zobacz wideo

Ta sukienka z H&M to piękny i oryginalny wybór na święta. Zapragniesz ją mieć!

Święta to ten czas w ciągu roku, w którym częściej niż zwykle pozwalamy sobie na zakładanie wyjątkowo eleganckich i nietypowych kreacji. W tym okresie chętnie sięgamy m.in. po welur czy cekiny, które podczas innych pór roku nie stanowią zazwyczaj zbyt rozchwytywanych opcji. Niedawno ogromnym viralem na platformie TikTok stała się cekinowa sukienka z H&M, która wyprzedała się w błyskawicznym tempie. Choć tamta propozycja jest już niemal nie do zdobycia, to w H&M dostępnych jest jeszcze wiele innych, wartych uwagi sukienek.

SukienkaSukienka Fot. H&M

Jedną z takich propozycji niewątpliwie jest ta czarna sukienka z ogromną kokardą. Z jednej strony jest to dość prosta, obcisła czarna sukienka o klasycznym fasonie. Z drugiej strony kokarda umieszczona przedniej części, a dokładniej w okolicy biustu, nadaje tej propozycji wyjątkowego charakteru. Według mnie jest to jedna z najbardziej efektownych propozycji na święta lub sylwestra.

Sukienki z kokardą to świetny wybór na święta. Efektowne modele znajdziesz w answear i asos

Kokarda to jeden z tych atrybutów, który dość mocno kojarzy mi się ze świętami Bożego Narodzenia. Wiążemy je bowiem na prezentach, a także coraz częściej stanowią one rodzaj wieszanej na choince ozdoby. Sukienka z kokardą jest więc według mnie bardzo świąteczną opcją.

Sukienki z kokardą, oprócz wspomnianego już wyżej sklepi H&M znajdziemy m.in. także w answear oraz asos.

SukienkaSukienka Fot. Answear, Asos

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: