Ten fryzjer znalazł genialny sposób na siwe odrosty. Wiele osób może być zaskoczonych jego pomysłem

Fryzury damskie 2023 dla 60-latki wcale nie muszą polegać na wiecznych koloryzacjach. Wiele kobiet próbuje ukryć siwe włosy, jednak pewien fryzjer znalazł na to sposób. Niektórzy mają wątpliwości co do jego metody, ale efekty są zniewalające. Klientki wyglądają olśniewająco.

Jednym z efektów starzenia, z którym walka z czasem staje się coraz cięższa, są siwe włosy. Wiele osób nie chce ich pokazywać, dlatego regularnie odwiedzają salony fryzjerskie i decydują się na koloryzacje. Niezależnie jednak od tego, czy położymy na głowie farbę ciemną, rudą czy blond, siwe kosmyki i tak będą się z czasem pojawiać. Pewien fryzjer znalazł na to dobre rozwiązanie. Jego zdaniem, lepsze od farbowania, jest...zaakceptowanie naturalności.

Zobacz wideo Nie wiesz, jak ujarzmić kręcone włosy? Ten przeplatany kucyk jest banalnie prosty i efektowny

Zainteresował Cię ten temat? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Fryzury damskie 2023. Ten fryzjer wie, co zrobić z siwizną

Jack Martin to popularny fryzjer, który prowadzi swój salon w Kalifornii. Mężczyzna szkolił się w profesjonalnych zakładach w Paryżu, dlatego nie można mu odmówić dobrego warsztatu. Jego fryzury były publikowane w wielu znanych magazynach, m.in. "Vogue", "Vanity Fair" czy "Allure". Obecnie fryzjer prowadzi popularne konto na Instagramie, które obserwuje 816 tys. użytkowników. Mężczyzna regularnie publikuje tam efekty swojej pracy, jednak szczególną uwagę przyciągają posty z metamorfozami pań w dojrzałym wieku. Takie klientki zwykle przychodzą do salonu z siwymi odrostami na barwnych koloryzacjach, które pierwotnie miały ukryć ten efekt postępującego wieku. Fryzjer jednak nie kładzie na nowo jasnej czy ciemnej farby na siwiznę. Wręcz przeciwnie - eksponuje ją srebrnymi koloryzacjami.

 

Modne fryzury 2023. Tak poradzisz sobie z siwymi pasmami

Fryzjer uważa, że lepiej pokochać siwiznę niż starać się ją ukryć  Aby pomóc kobietom zaakceptować ten kolor, wykonuje przepiękne metamorfozy. Nakłada na pasma siwe oraz srebrne farby i tworzy piękne fryzury dla pań w dojrzałym wieku. Takie koloryzacje wyglądają atrakcyjnie, stylowo, a przede wszystkim nie postarzają. Internauci są zachwyceni pracą fryzjera.

Zachwycający efekt
Wow, to jest spektakularne
Wspaniałe! Pokazuje również, jak piękne mogą być długie, proste srebrne włosy, gdy są zdrowe i lśniące. Po prostu bajecznie

- można przeczytać w komentarzach pod postami Jacka Martina. Trend siwych włosów pojawił się już kilka lat temu u kobiet w różnym wieku. Na taki kolor zdecydowało się również wiele celebrytek, m.in. Jane Fonda czy Andie MacDowell.

 
Więcej o: