Ten tweedowy żakiet z wyprzedaży Mango jest idealny na święta! Ma piękny kolor. Podobne w Answear i Monnari

Żakiet to idealne dopełnienie stylizacji świątecznej. W Mango znalazłam model, który zachwyca kolorem i jest z modnego tweedu. Podobne są też w Answear i Monnari.

Żakiety i marynarki często są elementami naszych świątecznych stylizacji. Dodają szyku i klasy. Świetnym wyborem na tę uroczystą okazję będą czerwone modele. Ten kolor bardzo kojarzy się z Bożym Narodzeniem. Eleganckie, tweedowy żakiet znalazłam w Mango. Podobne są też w Answear i Monnari.

Tweedowy żakiet. Model z wyprzedaży Mango zachwyca

Ubrania z tweedu nadal są szalenie modne. Z tego powodu na pewno warto zwrócić uwagę na żakiet, który teraz jest na wyprzedaży w Mango. To model o krótkim fasonie, z tego charakterystycznego materiału. Wygląda bardzo elegancko i na pewno nie powstydziłaby się go sama Coco Chanel, która uwielbiała tweedowe żakiety.

Model z Mango jest w kolorze intensywnej czerwieni. Wyróżnia się zapięciem na trzy guziki, a także kieszonkami z przodu. Modnego charakteru dodają mu także postrzępione brzegi. Żakiet jest teraz przeceniony o 33%. Będzie wyglądać bardzo elegancko w połączeniu np. z eleganckimi, czarnymi, ciemnozielonymi lub granatowymi sukienkami albo innymi ubraniami w tych kolorach.

żakiet Mangożakiet Mango fot. shop.mango.com

Czerwona marynarka z Answear i żakiet z Monnari. Szyk i klasa

Alternatywą do żakietu z Mango może być marynarka ze sklepu Answear. Od żakietu Mango odróżnia się m.in. fasonem. Marynarka marki Answear Lab jest dłuższa, dopasowana, a w dodatku ma dwurzędowe zapięcie na ozdobne, złote guziki. To model, który będzie strzałem w dziesiątkę do dopasowanych spódnic, np. o ołówkowym fasonie lub eleganckich spodni. 

czerwone żakiety Answear i Monnariczerwone żakiety Answear i Monnari fot. answear.com; emonnari.pl (kolaż)

Wyjątkowe ubranie, które świetnie sprawdzi się na święta, znalazłam też w Monnari. To czerwony żakiet tweedowy, ale różniący się jednak od modelu z Mango. Jego kolor nie jest jednolity, bo tkaninę tweedową przeplatają włókna również w innych kolorach. Ponadto szyku dodają srebrne guziczki i czarne, postrzępione wykończenie brzegów. 

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl