W C&A nakrycie głowy inspirowane stylem Francuzek. Idealne dla pań po 50-tce! Podobne w Reserved i H&M

Jakie nakrycie głowy wybierasz na aktualny jesienno-zimowy czas? To, które pojawiło się obecnie na wyprzedaży w C&A ma w składzie aż 100% wełny i inspirowane jest bezpośrednio stylem Francuzek. Stylowe, efektowne i idealne dla pań po 50-tce.

W weekend, w wielu miastach w Polsce było można zobaczyć pierwszy w tym sezonie śnieg. Można więc śmiało stwierdzić, że nadeszła już ta pora roku, w której trudno jest wyjść z domu bez ciepłego nakrycia głowy. Jaką propozycję wybierasz w tym roku? W 100% wełniana, stylowa propozycja pojawiła się aktualnie na wyprzedaży w C&A.

Berety znów wracają do łask? Model z C&A jest tani, stylowy i super ciepły

Beret to ten rodzaj nakrycia głowy, który wielu osobom będzie przywodził na myśl głównie dwa rodzaje skojarzeń. Pierwsze z nich to skojarzenie związane z pokoleniem naszych babć, które bardzo często zamiast popularnych dziś czapek z pomponem, nosiły właśnie wełniane berety. Drugim ze skojarzeń – które zresztą jest znacznie bardziej przychylne i pozytywne, jest to, związane z Francją oraz stylem Francuzek.

Wełniany beretWełniany beret Fot. C&A

Niezależnie od naszych skojarzeń, faktem jest to, że wełniane berety coraz chętniej pojawiają się obecnie wśród modowych trendów. Obecnie także znacznie łatwiej jest znaleźć je w wielu popularnych sklepach odzieżowych. Przepiękny w 100% wełniany model w wielu wersjach kolorystycznych znaleźć możemy obecnie na wyprzedaży w sklepie C&A.

Wełniane berety – do czego je zakładać i jak stylizować?

Wełniany beret to dość specyficzny rodzaj okrycia wierzchniego. Stylizujemy go inaczej niż klasyczne czapki, ponieważ ich wygląd jest znacznie bardziej elegancki. Berety świetnie prezentują się z płaszczami, także tymi z np. kraciastym wzorem. Berety dobrze komponują się ze wszystkimi stylizacjami ze spódnicą, sukienką czy eleganckimi spodniami o prostym kroju. Jeśli pragniesz wyposażyć swoją garderobę o model wełnianego beretu, to ciekawe propozycje dostaniesz m.in. w Reserved oraz H&M.

Wełniany beretWełniany beret Fot. Reserved

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl