Lidl wyprzedaje ciepłe i stylowe pikowane płaszcze za 39,60zł! Podobne są w Sinsay i Renne nawet 10 razy drożej

Pikowane kurtki i płaszcze to jeden z najmodniejszych rodzajów okryć wierzchnich na aktualny jesienno-zimowy sezon. Jeśli aktualnie poszukujesz idealnego modelu dla siebie, to zajrzyj do asortymentu Lidla! Efektowne propozycje wyprzedawane są 60% taniej!

Pikowany płaszcz za 39 zł? W Lidlu okazje, których na pewno nie chcesz przegapić

Pikowane płaszcze to jeden z największych modowych trendów obecnego sezonu. Wszystko wskazuje na to, że nie wyjdą one z mody także podczas nadchodzącej zimy. Wcale więc nie dziwi fakt, że obecnie, pikowane płaszcze znaleźć można w wielu popularnych sklepach odzieżowych. Nigdzie jeszcze nie widziałam ich w tak niskiej cenie jak w Lidlu!

Gazetka LidlaGazetka Lidla Fot. Lidl

W najnowszej gazetce Lidla pojawiły się dwa damskie oraz jeden męski model pikowanej kurtki, które od czwartku (23.11) dostępne będą aż 60% taniej. Jeden z modeli można więc będzie dostać już za ok. 39,60 zł, co stanowi niesamowicie niską i okazyjną cenę. Drugi z płaszczy pojawi się natomiast w cenie 51,60 zł o także jest bardzo niską kwotą szczególnie, że mówimy o jednym z najpopularniejszych rodzajów okryć wierzchnich w tym sezonie.

Zobacz wideo

Pikowane płaszcze to uniwersalne i stylowe okrycie wierzchnie na zimę. Modele z Sinay i Renne wystylizujesz na wiele sposobów

Dostępne na gazetce w Lidlu pikowane płaszcze to klasyczne i proste modele o dość uniwersalnym fasonie. Propozycje tego typu dostępne są więc w wielu popularnych sieciówkach. Znajdziemy je m.in. na stronie Renee czy też w sklepie Sinsay. Nigdzie jednak nie znalazłam ich w tak okazyjnej cenie jak ma to miejsce w Lidlu.

Pikowana kurtkaPikowana kurtka Fot. Sinsay, C&A

Proste pikowane płaszcze to zdecydowanie fason, który warto mieć w swojej jesiennej szafie. Dlaczego? Ponieważ są one bardzo modne, ciepłe, łatwo dostępne oraz bardzo proste do stylizowania. Z łatwością połączymy je zarówno z eleganckimi, jak o typowo luźnymi czy nawet sportowymi outfitami.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o:
Copyright © Agora SA