Black Fiday w Victoria's Secret 2023! Kultowe mgiełki za 39 zł zamiast 110 zł? Podobne w Ritual i Guess

Black friday już niedługo. W ramach tego dnia w wielu sklepach czekać będą na nas ciekawe promocje. Jedna z najbardziej wyczekiwanych przecen, już od 29.11 dostępna będzie stacjonarnie oraz na stronie Victoria's Secret.

Black Friday to dzień jednych z największych wyprzedaży w ciągu całego roku, który obchodzony jest w piątek, tuż po Dniu Dziękczynienia. Choć zwyczaj ten zrodził się za oceanem i to tam właśnie dostępne są największe promocje i wyprzedaże to coraz częściej obchodzony jest on także w innych krajach. W Polsce, niektóre sklepy już teraz oferują masę przecen w ramach tzw. „black week", w innych sklepach na promocje będzie trzeba jeszcze chwilę poczekać. Jedna z najbardziej wyczekiwanych przecen, według Tiktoka, już niedługo dostępna będzie w sklepie Victoria's Secret.

O tych mgiełkach z Victoria's Secret marzy wiele kobiet. Już niedługo będzie można dostać je w super niskiej cenie!

Mgiełki oraz balsamy z Victorii Secret to jedne z najbardziej pożądanych produktów wśród młodych kobiet. Wielka moda na te produkty pojawiła się już wiele lat temu. Później jednak cały trend na markę VS nieco przycichł, by w tym roku znów z wielkim hukiem powrócić do łask. Mgiełki do ciała marki Victoria's Secret w swojej regularnej cenie kosztują 110 zł. Już 29.11 ich cena podobno ma zostać obniżona i wówczas, aż do 3.12 kosztować mają jedynie 39 zł.

O zbliżającej się promocji poinformowała jedna z dziewczyn na swoim Tiktokowym profilu. Na przecenie oprócz wspomnianych już mgiełek, znaleźć się mają także kultowe balsamy do ciała.

Zobacz wideo

Choć na tiktoku znaleźć można wiele filmików informujących o całej akcji promocyjnej, to oficjalna informacja nie pojawiła się jeszcze na stronie Victoria's Secret, ani w żadnym innym równie rzetelnym źródle. Warto więc brać pod uwagę, że dopóki nie zostanie ona oficjalnie potwierdzona, nie ma pewności co do jej prawdziwości. 

Mgiełki do ciała, oprócz wspomnianego już wyżej sklepu Victoria's Secret znaleźć można także w Rituals oraz Guess.

MgiełkiMgiełki Fot. Rituals, Guess

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl