Najmodniejsze kozaki sezonu tańsze o 30% na Black Firday w CCC. Wysmuklają łydkę jak te z Wittchen i Born2be

Black Friday trwa w najlepsze. Te dni sporych przecen to idealny czas, aby zaopatrzyć się w nowe buty na aktualny jesienno-zimowy sezon. Jeden z najmodniejszych fasonów kozaków dostępny jest w CCC i można go zgarnąć 30% taniej.

Black Friday w CCC. Najmodniejsze kozaki sezonu aż 30% taniej!

Zima coraz bliżej, a więc coraz bardziej klarują się obuwnicze trendy na nadchodzący zimowy sezon. Podczas tegorocznej zimy królować będą głównie dwa rodzaje butów. Wśród niskich botków będą to miękkie śniegowce w stylu UGG lub EMU. Wśród kozaków najbardziej trendowym modelem zdecydowanie będą te z marszczoną cholewką. 

KozakiKozaki Fot. CCC

Przepiękna propozycja kozaków z marszczoną cholewką dostępna jest obecnie w CCC. Model ten posiada wysoki obcas w postaci stabilnego słupka, dzięki czemu noga będzie w nich naprawdę efektownie wydłużona. Tym co najbardziej przyciąga wzrok w tej parze butów jest marszczona cholewka, która jest w stanie zgrabnie zamaskować obszerniejszą łydkę. 

Aktualnie w sklepach CCC trwa Black Friday. Za każde zamówienie przekraczające 199 zł naliczany jest rabat w wysokości -30% wartości koszyka. To dobra okazja żeby zaopatrzyć się w nowy model butów na nadchodzącą zimę.

Te kozaki to niezaprzeczalny HIT tego sezonu. Maskują szeroką łydkę jak żadne inne

Kozaki na obcasie z marszczoną cholewką to jeden z najpopularniejszych obecnie modeli butów dostępnych na rynku. Buty te, dzięki najczęściej dość wysokiemu obcasowi, doskonale wydłużają całą nogę. Marszczona cholewka sprawia natomiast, że są one w stanie zamaskować każdą szerszą łydkę. Piękne modele tego typu kozaków dostępne są w Wittchen oraz Born2be.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o:
Copyright © Agora SA