To ta kurtka jest teraz najmodniejsza. Wkrótce zaleje ulice, a my wiemy, gdzie kupić ją taniej

Ta kurtka to hit! Ciepła, stylowa i praktyczna. Już noszą ją gwiazdy, a zaraz zaleje także ulicę. My wiemy gdzie ją znaleźć, a do tego gdzie szukać podobnych modeli i to taniej!

Znalazłyśmy! Od tygodni tę kurtkę widzimy wszędzie, a teraz wreszcie wiemy, gdzie ją kupić! Okazało się, że ten popularny model dostępny jest w sieciówce. I to niejednej! My wiemy, gdzie szukać, aby znaleźć coś taniej. 

Ta kurtka bije teraz rekordy popularności

Ten model powraca każdej zimy, jednak w tym sezonie noszą go już absolutnie wszyscy. Jest modny, piękny, stylowy i, co najważniejsze jest bardzo ciepły. Pokochają go kobiety w każdym wieku, bowiem pasuje absolutnie każdemu. Kup go póki jest jeszcze dostępny, bo czujemy, że lada chwila będzie wszędzie wyprzedany. 

Przeczytaj także: Piękna i praktyczna kurtka w super cenie? Tak! Zobacz sama, co udało nam się znaleźć na nadchodzącą zimę

Tą najmodniejszą kurtkę kupimy teraz w Reserved. To właśnie na jej punkcie oszalał świat mody. Model o taliowanym fasonie, wykonany z pikowanej tkaniny z wypełnieniem stał się bestsellerem sieciówki. Obszerny, kaptur ze stójką i długie, proste rękawy sprawiają, że tej zimy z pewnością nie zmarzniemy. 

Modna kurtkaModna kurtka Reserved

Modne i ciepłe kurtki na zimę

Podobne modele znajdziemy teraz także w innych sieciówkach i to dużo taniej! Szczególnie polecamy wybrać się do Zary, bo to właśnie tam dostępna jest bardzo podobna kurtka, jednak w dużo atrakcyjniejszej cenie i w znakomitej jakości.

Przeczytaj także: Uważaj, bo może robisz ten błąd! Tych nawyków unikaj, jeżeli chcesz długo cieszyć się ukochanym swetrem

Model z izolacją termiczną, pozwala utrzymać ciepło nawet przy temperaturze -20°C. A to wszystko za 179 zł! Przypominamy, że wcześniej kurtka kosztowała 299 zł (jest to najniższa cena z 30 dni przed obniżką).

Ciepłe kurtkiCiepłe kurtki Zara / H&M

Piękny model znajdziemy teraz także w H&M. Watowana, pikowana kurtka ze stójką to świetna propozycja na zimę. Modne pikowania i lekki błysk sprawią, że olśnisz tej zimy. Za kurtkę zapłacimy 209,99 zł, jednak teraz z okazji Black Week otrzymamy dodatkowe 20% rabatu na nasze zakupy. 

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o:
Copyright © Agora SA