To najmodniejsza kurtka na zimę! Puchowa piękność 40% taniej w 4F. Okazje także w Ochniku i Answear

Dzisiejszy dzień, w wielu miastach w Polsce przywitał nas puszystym śniegiem. Zima przyszła w tym roku nieco wcześniej niż moglibyśmy się spodziewać. Jeśli w twojej szafie brakuje jeszcze ciepłej kurtki na te mroźne dni, teraz jest ostatni dzwonek, aby ją kupić. Piękną puchową kurtkę z 4F dostaniesz teraz 40% taniej.

To najmodniejszy fason kurtek na aktualną zimę. Ta z 4F ogrzeje nawet w prawdziwe mrozy

W tym roku zima nadeszła nieco wcześniej niż mogliśmy się spodziewać. Już w połowie listopada bowiem w wielu miastach w Polsce spadł pierwszy w sezonie śnieg. Większość osób z pewnością już zaopatrzyła się w ciepłe kurtki na aktualny sezon. Jeśli jednak w twojej szafie brakuje jeszcze okrycia wierzchniego na zimę, teraz możesz kupić najmodniejszą kurtkę sezonu 40% taniej. 

Zakup zimowej kurtki niejednokrotnie łączy się z niemałym wydatkiem. Dobrej jakości, grube kurtki potrafią bowiem kosztować małą fortunę. Warto więc polować na okazje, by dostać je w nieco niższych cenach. Aktualnie w sklepie 4F trwa promocja -40% na cały asortyment przy zakupach za minimum 149zł. To świetna okazja na zakup m.in. kurtki na zimę.

Zobacz wideo

Aktualny jesienno-zimowy sezon przebiega pod znakiem pikowanych kurtek. To właśnie te fasony są obecnie najbardziej pożądane i z tego powodu to właśnie pikowana propozycja, z całego asortymentu sklepu 4F najbardziej zwróciła moją uwagę. 

Kurtka pikowanaKurtka pikowana Fot. 4F

Kurtka z 4F posiada długość do połowy uda, kaptur oraz wyższe zabudowanie w okolicy szyi. Dodatkowo posiada ona ściągacz w talii, dzięki któremu możemy lepiej dopasować kurtkę do swojej sylwetki. Obecnie zamiast standardowej ceny 499 zł, dzięki promocji zapłacimy za nią jedynie 299 zł.

 

Modne pikowane kurtki w okazyjnych cenach także w Answear oraz Ochniku

Wraz z nadejściem prawdziwej zimy, wiele sklepów odzieżowych zaczęło przeceniać swoje kurtki czy inne sezonowe akcesoria. Jeśli obecnie poszukujecie idealnego okrycia wierzchniego dla siebie, teraz jest dobry czas, aby się w nie zaopatrzyć. Bardzo ciekawe propozycje kurtek w okazyjnych cenach znajdziemy m.in. w Answear oraz Ochniku.

Pikowana kurtkaPikowana kurtka Fot. Answear, Ochnik

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o:
Copyright © Agora SA