Jest idealna na zimę! Ciepła i stylowa czapka Puccini za 29,99 zł w Biedronce. Cudeńka też w Ochniku i H&M

Za oknem w wielu miastach w Polsce dziś prawdziwa zima. W taką pogodę nie sposób obejść się bez ciepłej czapki, szalika oraz rękawiczek. Na szczęście, w tym przedświątecznym okresie, tego typu akcesora dostępne są nawet w marketach i to często w naprawdę okazyjnych cenach.

Czapki i rękawiczki Puccini w Biedronce! Idealny pomysł na prezent dla siebie lub bliskich

Końcówka listopada oraz początek grudnia to najlepszy czas na zakup wszelkich zimowych akcesoriów. To właśnie w tym okresie zaczynamy naprawdę potrzebować już ciepłych czapek, szalików i rękawiczek, a aktualnie kupić możemy je niemal na każdym kroku – często także w obniżonych cenach.

Zobacz wideo

To właśnie w tym czasie, w marketach typu Lidl, Biedronka czy Aldi zaczynają pojawiać się także akcesoria znanych marek, które dostać możemy taniej niż w oryginalnych sklepach. Podczas gdy w najnowszej gazetce Lidla pojawiły się produkty marki Wittchen, do Biedronki zawitają akcesoria marki Puccini

Czapki i rękawiczCzapki i rękawicz Fot. Biedronka

W aktualnych gazetkach wielu marketów znaleźć można sekcje dedykowane świątecznym prezentom. To właśnie w nich bardzo często znaleźć możemy przydatne akcesoria w okazyjnych cenach także dla samych siebie. W najnowszej gazetce Biedronki znaleźć można m.in. piękne czapki znanej marki Puccini, w damskiej oraz męskiej wersji za 29,99 zł. Jeśli w waszej szafie brakuje jeszcze ciepłej czapki na zimę, w czwartek (30.11) warto zajrzeć do Biedronki.

Czapka i rękawiczki to niezbędne zimowe akcesoria dla każdego. Z tego powodu, komplet czapki i rękawiczek lub czapki i ciepłego szalika z pewnością będzie to także bardzo trafiony pomysł na prezent dla swojej drugiej połówki, rodziców czy nawet współpracowników, jeśli w waszym zakładzie pracy urządzane są np. mikołajki.  

Ładne modele czapek z warkoczykowym splotem i pomponem, oprócz wspomnianego już powyżej sklepu Biedronka, znajdziemy także w Ochniku i H&M.

CzapkaCzapka Fot. H&M, Ochnik

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o:
Copyright © Agora SA