Wielka przecena kurtek na zimę w 4F. Ta puchówka ma obłędny kolor! Sprawdziłam promocje w Reserved i HM

Na takie okazje warto czekać. Specjaliści od ciepłych ubrań na zimę, 4F, obniżyli ceny wielu świetnych kurtek. Szał wyprzedaży trwa też w innych popularnych sieciówkach. Wybrałam 3 obłędne modele.

Kurtki puchowe to gwarancja komfortu zimą. Skutecznie ogrzewają, ale również są bardzo lekkie, dlatego też świetnie się je nosi, pomimo grubości. Chyba nie ma lepszego momentu na kupienie swojego wymarzonego modelu, dzięki obecnym wyprzedażom ceny gwałtownie spadły. Moja rada: poeksperymentuj z kolorem! Te 3 modele to najlepsza zachęta.

 

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej gazeta.pl

Energetyczne poprawią zimowy nastrój. Koralowy zdecydowanie wyróżnia się

Puchówki już dawno zeszły ze stoków narciarskich i weszły do kanonu ultra modnych okryć wierzchnich. Nic w tym dziwnego, są bardzo stylowe, ale i szalenie praktyczne. Niektórzy stawiają na zachowawcze kolory takie jak czerń, beż czy szarość, ale ja zachęcam do eksperymentów. Wyraziste odcienie to wręcz pożądana dawka energii, gdyż udowodniono, że tak zwane dopamine color rzeczywiście mogą poprawić samopoczucie. A tego zdecydowanie potrzebujemy podczas szaroburych zimowych dni. Z tego względu moją uwagę zwróciła puchówka z 4F. Ma obłędny i rzadko spotykany koralowy kolor, a poza tym jest idealnie przygotowana na bardzo różne warunki pogodowe. Obecnie w 4F dostępne jest promocja -40% od kwity 149 zł, zatem cena tej kurtki jest bardzo atrakcyjna i trzeba się spieszyć. 

KurtkaKurtka fot. 4F

Zwolenniczki delikatniejszych kolorów również znajdą coś dla siebie na wyprzedażach. Kolor błękitny to ciekawa delikatna alternatywa dla beżu i bieli. Jasne odcienie zdecydowanie odmładzają, a przy tym są oryginalne. Taką kurtkę znalazłam w Reserved.  Ma kaptur z wysoką stójką, długie rękawy ze ściągaczem, zapięcie na zamek i zatrzaski i dwie kieszenie boczne. Dłuższy tył sprawi, że będzie jeszcze efektywniej chronił przed wiatrem. 

KurtkaKurtka fot. reserved

Natomiast w H&M dostępna jest kurtka w kolorze, który dopiero staje się gwiazdą najbliższych miesięcy. A jest to limonka. To piękny ożywczy kolor! Warto zaznaczyć, że model te ma wypełnienie z puchu i pierza.

KurtkaKurtka fot. H&M

Więcej o:
Copyright © Agora SA