Zakochałam się w tych śniegowcach z CCC! Ciepłe, piękne i super modne. Równie boskie są w Taranko i eobuwie

Listopadowy śnieg, który od kilku dni możemy zobaczyć za oknami w wielu miastach w Polsce, zdecydowanie nas wszystkich zaskoczył. Na taką pogodę idealnie sprawdzi się tylko jeden rodzaj obuwia. Model, który skradł moje serce, znajduje się w CCC!

Nie ma lepszych butów na śnieżną pogodę! Te z CCC podbiły moje serce

Zima w tym roku nadeszła nieco szybciej niż się spodziewaliśmy. Wielu z nas zupełnie nie była jeszcze przygotowana na tak śnieżną pogodę. Choć większość z nas posiada w swoich szafach kilka modeli botków czy kozaków, to nie jest to najlepszy możliwy wybór jeśli chodzi o buty na śnieg. Większość modeli botków nie posiada bowiem żadnego ocieplenia wewnątrz. Jaki rodzaj obuwia będzie więc najlepszy na aktualną pogodę za oknem?

Odpowiedź jest bardzo prosta, są to oczywiście śniegowce! Choć sama uwielbiam chodzić w różnego rodzaju skórzanych botkach czy kozakach, to gdy na zewnątrz spadnie pierwszy śnieg, wiem, że śniegowce wykończone futerkiem bądź kożuszkiem po prostu nie mają sobie równych! Idealny model stylowych śniegowców znalazłam ostatnio w CCC.

ŚniegowceŚniegowce Fot. CCC

Śniegowce z CCC, które ostatnio skradły moje serce stanowią połączenie skórzanych botków, z charakterystycznym dla śniegowców, widocznym na zewnątrz buta kożuszkiem. Model ten dostępny jest w dwóch kolorach: czerni oraz beżu. To propozycja, która niewątpliwie będzie doskonałym dopełnieniem wielu zimowych stylizacji. 

Jak stylizować śniegowce? Te z Taranko i eobuwie to propozycja wręcz idealna na zimę

Śniegowce to rodzaj butów, który na pierwszy rzut oka może wydawać się dość trudny do stylizowania. W rzeczywistości warto jednak pamiętać o kilku ważnych zasadach. Pierwszą i najważniejszą jest to, że śniegowce najlepiej prezentują się w połączeniu z przylegającymi spodniami, których nogawka wsadzona jest do wnętrza buta. Śniegowce świetnie pasują także do wszelkich spódnic oraz mniej eleganckich sukienek. 

 

Efektowne modele śniegowców wykończonych futerkiem bądź kożuszkiem znajdziemy w sklepie Taranko oraz na eobuwie.pl

ŚniegowceŚniegowce Fot. Taranko, eobuwie.pl

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o:
Copyright © Agora SA