To najpiękniejszy płaszcz na zimę! Boski wzór i 50% wełny teraz taniej w Taranko. Cudeńka też w C&A i H&M

Zima w pełni! Jakie okrycie wierzchnie wybraliście na aktualny "mroźny" sezon? Choć w modowych trendach królują głównie pikowane propozycje, to nie warto zapominać, że na rynku dostępne są także inne, być może o wiele ciekawsze opcje! Jedną z nich znajdziecie w Taranko.

Obecny zimowy sezon zdecydowanie przebiega pod znakiem pikowanych płaszczy i kurtek. Tak mocno zakorzeniły się one w aktualnych trendach, że wiele osób zapomniało o tym, że w sklepach dostępnych jest także wiele innych, być może ładniejszych i bardziej efektowych opcji. 

Dawno nie widziałam tak pięknego płaszcza! Nie dość że efektowny to także bardzo ciepły

W wielu przypadkach, przewaga pikowanych/puchowych kurtek nad chociażby klasycznymi płaszczami polega na tym, że są one zwyczajnie dużo cieplejsze. Niewiele osób zdaje sobie jednak sprawę z faktu, że klasyczne płaszcze, nawet te, które na pierwszy rzut oka mogą wydawać się zbyt cienkie by nas ogrzać, mogą być równie ciepłe co puchowe kurtki. Wystarczy bowiem wybrać model wykonany z odpowiedniego materiału!

PłaszczPłaszcz Fot. Taranko

Płaszcz, który definitywnie będzie w stanie ogrzać was nawet w naprawdę mroźne dni dostępny jest obecnie na wyprzedaży w Taranko. Model ten posiada w swoim składzie aż 50% wełny, dzięki z pewnością zapewni on odpowiednią dawkę ciepła. Materiał to jednak nie jedyna zaleta płaszcza z Taranko. To co równie wyraźnie zwróciło moją uwagę to jego przepiękny wzór!

W tym sezonie nie bój się wzorów! Te modele wyróżnią cię z tłumu

Wzorzyste płaszcze to ten rodzaj okryć wierzchnich, które nie za często spotyka się na polskich ulicach. Wiele osób boi się, że tego typu płaszcz całkowicie zdominuje każdą stylizację. W rzeczywistości jednak, będzie ono w stanie podrasować i dodać wyjątkowego charakteru niejednemu monotonnemu outfitowi. 

 

Płaszcze z efektownymi wzorami, oprócz wspomnianego wyżej sklepu Tarranko, znajdziemy także w C&A oraz H&M.

PłaszczPłaszcz Fot. C&A, H&M

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o:
Copyright © Agora SA