Ewa Kryza z "Rolnik szuka żony" zmieniła się nie do poznania. Tak wyglądała 10 lat temu

Finał 10. sezonu "Rolnik szuka żony" zbliża się wielki krokami. To doskonała okazja, by bliżej przyjrzeć się niektórym jego uczestnikom. Ewa Kryza szybko zdobyła sympatię widzów przed telewizorami, ale występ w programie to nie jej pierwszy kontakt z telewizją. Zobacz, jak zmieniła się przez 10 lat.

"Rolnik szuka żony" to uwielbiany przez widzów program randkowy, który doczekał się już 10. edycji. Uczestnikami najnowszego sezonu są między innymi Ewa i Waldemar, którzy wzbudzają wśród fanów formatu największe emocje. Mało kto wie jednak o tym, że w przeciwieństwie do mężczyzny, jego partnerka ma za sobą występy w innych show, takich jak "Mam Talent!" czy "Idol". Ma bowiem nie lada talent wokalny.

Zobacz wideo Waldemar z "Rolnik szuka żony" podbija parkiet na wycieczkowcu. Tańczy z tajemniczą kobietą

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Ewka z "Rolnik szuka żony" przez 10 lat przeszła metamorfozę. Śpiewała na scenach

Finał 10. sezonu "Rolnik szuka żony" zbliża się wielki krokami. Już 10 grudnia 2023 roku poznamy ostateczne decyzje wszystkich bohaterów. Jedną z najbardziej lubianych uczestniczek jest Ewa Kryza. Utalentowana wokalnie kobieta jest skromna i uprzejma, przez co szybko wpadła w oko starszemu od siebie Waldemarowi. Największą pasją Ewy jest przede wszystkim muzyka, a dokładniej śpiewanie, choć może i w niewielkim stopniu występowanie przed kamerami. Ma za sobą nawet występy w talent show, takich jak "Idol", "Szansa na sukces", czy nawet "Mam talent". W sieci możemy znaleźć również wiele fotografii z przeróżnych lokalnych występów. Jedno z nich pochodzi sprzed 10 lat i zostało opublikowane przez Tętno Regionu, gazetę powiatową z Piły. Ewa Kryza była wtedy jeszcze początkującą wokalistką. Nosiła bardzo długie, czarne włosy i modny w 2013 roku ciemny makijaż. Nawet poszukując miłości w "Rolniku" nie zapomniała jednak o swojej największej pasji.

Ewa Kryza zaśpiewała dla Waldemara. Jest między nimi 11 lat różnicy

O wokalnym talencie Ewy kryzy mógł prekonać się Waldemar, który skradł jej serce w programie. 30-latka znalazła wspólny język z 41-latkiem być może również dlatego, że oboje mają synów w podobnym wieku. Kobieta dała się ponieść miłości podczas jednego z ostatnich odcinków i zaśpiewała nowemu wybrankowi utwór z repertuaru Bajm Beaty Kozidrak - "Ta sama chwila". Wszystko wskazuje na to, że szykuje się poważniejszy związek. Waldemar zaakceptował fakt, że Ewa ma 6-letniego syna Juliana, a ona, że jej nowy partner wychowuje 7-letniego Darka. Poza tym po prostu dobrze się dogadują i lubią spędzać ze sobą czas mimo sporej różnicy wieku. Fani przed telewizorami nie mogą doczekać się dalszej wersji wydarzeń. Sprawa zrobiła się naprawdę poważna w momencie, kiedy Waldemar poznał rodziców Ewy. Małżeństwo zaakceptowało nowego partnera swojej córki i życzą im wszystkiego, co najlepsze. Wszystko wskazuje więc na to, że para najprawdopodobniej znalazła miłość w programie.

Więcej o:
Copyright © Agora SA