Taka okazja to rzadkość. W Lidlu 3 pary za 12,99 zł. Nie będziesz chciała ich zrzucić! Urocze w Pepco i HM

Święta coraz bliżej, a przed nimi czekają nas jeszcze Mikołajki. To czas, do którego możemy przygotować się wręcz na każdym kroku! Znalazłam urokliwe świąteczne dodatki w korzystnej cenie.

Od tygodnia możemy cieszyć się widokiem śniegu za oknem, a to z kolei nastraja już świątecznie. Wiele osób przygotowuje się do nich znacznie wcześniej. I bardzo dobrze! Wprowadzanie w ten nastrój to sama przyjemność. Z lubością dekorujemy dom, ale również wprowadzamy świąteczne detale do naszej garderoby. Te małe akcenty naprawdę cieszą. Wybrałam 3 najbardziej urocze.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej gazeta.pl

Rozpieszczaj się w grudniu! Te skarpetki to cudny świąteczny akcent

Entuzjaści przedświątecznych przygotowań ochoczo wprowadzają charakterystyczne dekoracje i elementy na każdym kroku. Również do garderoby i nie chodzi tu tylko o słynne "brzydkie" sweterki z reniferem. Miłym akcentem będą już same skarpetki. I takie też znalazłam w Lidlu. Są wykonane z bawełny, dlatego będą komfortowe w noszeniu. Pochodzi ona z etycznych upraw w Afryce, a to ważny atut. Za jedyne 12,99 zł kupimy w zestawie aż trzy pary z motywami: Mikołaj/las/piernik, bałwan/serce/niedźwiedź polarny. Wyglądają naprawdę uroczo! Mogą być też drobnym mikołajkowym upominkiem.

SkarpetkiSkarpetki fot. Lidl

Świąteczne pidżamki w Pepco i H&M. Czerwony kolor wygląda ujmująco

W świąteczny nastrój możemy też wprowadzić nas pidżama z Pepco. Jest czerwona i ma print w ciasteczkowe ludziki, zatem wręcz idealny jak na ten okres. Wykonano ją z mikropolaru, zatem jest bardzo miękka i ciepła, zatem wprost stworzone na mroźne wieczory.

PidżamaPidżama fot. Pepco

Bardzo podobny model znalazłam w H&M. Jest to piżama z bawełnianego dżerseju w prążki składająca się z topu i spodni. Top ma głęboki okrągły dekolt, długie rękawy i guziki u góry. Spodnie  mają elastyczną talię i mankiety u dołu nogawek. Są to rzeczy bardziej dopasowane. Nie sposób nie zwrócić uwagi na piękny norweski wzór! 

PiżamaPiżama fot. H&M

Więcej o:
Copyright © Agora SA