Stylizacje Agaty Dudy poddane surowej ocenie. Ekspert Matej nie ma złudzeń: Powiewają nudą

Kreacje Agaty Kornhauser-Dudy co rusz poddawane są ocenie przez wielu stylistów. Choć pierwsza dama nie ma na swoim koncie niewybaczalnych wpadek, to zdaniem wielu nie wykorzystuje swojego potencjału. Ostatnio na jej temat wypowiedział się Matej Pakulski. Ekspert nie przebierał w słowach.

Znawca mody Matej Pakulski od dłuższego czasu ocenia na swoim TikToku stylizacje różnych postaci polskiej sceny politycznej. Tym razem postanowił zdradzić w wywiadzie, co sądzi na temat ubioru pierwszej damy, Agaty-Kornhauser Dudy. Nie gryzł się w język i dosadnie powiedział, co myśli na temat jej kreacji.

Zobacz wideo Malwina Wędzikowska ocenia styl Agaty Dudy. "Gdybym dostała ją w swoje ręce, na pewno coś bym zmieniła"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Agata Kornhauser-Duda potrafi zaskoczyć. Niestety najczęściej jednak ubiera się bez polotu

Matej Pakulski to jeden z najpopularniejszych ostatnimi czasy tiktokerów w Polsce pasjonujących się modą oraz stylizacjami ważnych osobistości. Jego czujnemu oku nie umknęły modowe zagrania Beaty Szydło, Ewy Kopacz czy Krzysztofa Bosaka. Póki co nie nagrał jeszcze materiału o ubiorze obecnej pierwszej damy, ale postanowił udzielić wywiadu na ten temat. W rozmowie z Plejadą szczerze wyznał, co sądzi na temat jej stylizacji i choć nie zabrakło dosadnych stwierdzeń, znalazł również wiele zalet. Znany na TikToku pod pseudonimem "Czech Guy in Warsaw", ekspert nie ma wątpliwości co do jednego: Agata Kornhauser-Duda do teraz nie wypracowała sobie własnego stylu.

Jej stylizacje nie należą do wybitnie udanych, ale też nie są fatalne

- stwierdził Pakulski. Żona prezydenta stawia bowiem na klasyczne kreacje, starając się nie wychodzić poza szablon. Niestety w ten sposób często wtapia się w tłum, a kreacje są bez polotu i zwyczajnie mało interesujące. 

Wiele osób słusznie uważa, że jej stylizacje powiewają nudą. Można je nazwać "ciociowymi" lub "na imieniny"

- krytykuje ekspert. Mimo wielu wad znalazł jednak kilka zalet i wyznał, w czym jego zdaniem pierwsza dama wygląda najlepiej.

Pierwsza dama Agata Kornhauser-Duda stawia na minimalizm. W takim stylu wygląda najlepiej

Matej Pakulski nie ma wątpliwości co do tego, że pierwszej damie przydałby się dobry stylista, który wyciągnąłby z niej to, co najlepsze. Możliwe jednak, że Agata Duda ubiera po prostu to, w czym czuje się najlepiej. Najbardziej pasują jej proste kreacje o asymetrycznym fasonie. Dobrze wygląda także w czarno-białych lub pastelowych stylizacjach. Jednym z jej sukcesów było spotkanie z żoną Donalda Trumpa.

Świetnie wyglądała na spotkaniu z Melanią Tramp, której nie ukrywajmy, trudno dorównać. Nasza pierwsza dama wyglądała wtedy skromnie i z klasą. Pani Agata Duda najlepiej wygląda w prostych i eleganckich stylizacjach.

- chwali modowy ekspert. W rzeczy samej minimalistyczne kreacje działają na korzyść pani prezydentowej. Nie zmienia to jednak faktu, że brakuje im "czegoś więcej".

Więcej o:
Copyright © Agora SA