Nie ma wygodniejszych! Model z Pepco za 12 zł umili wieczory. Zimowych cudeniek poszukałam też w HM i Sinsay

Choć latem możemy się na ogół bez nich obyć, to zimą jest to już nieco trudniejsze. Sprawiają, że tym bardziej czujemy się komfortowo w domu. A mowa o jakże prozaicznej rzeczy, jaką są kapcie. Znalazłam jeszcze dwa elementy, które można zaliczyć do zimowych czasoumilaczy.

Kapcie, papcie, papucie, laczki, bambosze czy ciapy. Tak zwane domowe obuwie doczekało się wielu nazw i wariantów, co też pokazuje, jak ważne są one w domowym zaciszu. Zimą same skarpetki to za mało, zatem intensywnie przeszukujemy sklepy w poszukiwaniu swojej ulubionej pary. Wybór jest spory, ale szczególnie interesująco wygląda model nieco kompromisowy.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Przyjemna alternatywa dla zwykłych kapci. Trochę baleriny, a trochę skarpetki

Nie wszyscy lubią kapcie domowe z twardą podeszwą. Wolą modele miękkie i otulające. W takim razie warto wybrać się do Pepco, gdzie znajdziemy skarpety-baleriny. Są miękkie, ale mają podeszwę antypoślizgową, która sprawia, że wygodnie chodzi się w nich po domu. Mają otulające futerko wewnątrz, a na zewnątrz iście świąteczny wzór w kratę. Otulają jak skarpetki, ale są praktyczne, jak prawdziwe kapcie. Cena jest więcej niż atrakcyjna, jedynie 12 zł. 

KapcieKapcie fot. Pepco

Już teraz możemy pozwolić sobie na odrobinę świątecznego szaleństwa i wprowadzić się w ten niepowtarzalny nastrój. Grudzień to najlepszy czas na zakupienie iście świątecznej piżamy. Koniecznie w czerwonym kolorze i charakterystycznym skandynawskim wzorem. I taką też znalazłam w H&M. Jest dopasowana, miękka i wygodna.

PiżamaPiżama fot. H&M

Pozostając w tym temacie warto zwrócić uwagę na koszulę nocną z Sinsay. Czy jest coś bardziej świątecznego niż czerwona krata? To klasyk ponad klasykami, który wygląda zawsze ujmująco. 

Koszula nocnaKoszula nocna fot. Sinsay

Zarówno kapcie, piżama jak i koszula mogą być uroczym prezentem dla bliskiej osoby. Jeśli tylko znamy jej gust, to możemy trafić w 10! Co więcej, są one stosunkowo niedrogie. Wystarczy ładne opakowanie voilà! Idealny prezent Mikołajkowy murowany.

Więcej o:
Copyright © Agora SA