Czapki dla 50-latek nie musza być nudne! Ta z Mohito zachwyca aplikacjami, podobnie jak te z Ochnika i Reserved

Choć do rozpoczęcia kalendarzowej zimy mamy jeszcze sporo czasu to już teraz na zewnątrz panuje iście mroźna i śnieżna aura. W taką pogodę nie sposób wyjść z domu bez ciepłej czapki. To akcesorium nie musi być jednak nudne! W Mohito znalazłam model, który zachwyca ozdobnymi aplikacjami.

Nudnym czapkom mówimy stanowcze nie! Ta z Mohito jest po prostu zachwycająca!

Od kilku dni za oknami w wielu miastach w Polsce panuje iście zimowa atmosfera. Gdzieniegdzie temperatura już dłuższy czas utrzymuje się poniżej zera stopni, w kilku miastach leży także śnieg. Osobiście nie wyobrażam sobie w taką pogodę wyjść z domu bez modelu ciepłej czapki.

Choć często, czapka traktowana jest wyłącznie jako konieczne akcesorium chroniące nas przed zimnem i wiatrem, to na rynku dostępnych jest wiele niezwykle ciekawych modeli, które z powodzeniem mogą być traktowane jako ozdoba lub efektowny dodatek do stylizacji. Taki właśnie model znalazłam w Mohito!

Tak pięknej, dziewczęcej i uroczej czapki jak ta z Mohito nie widziałam już naprawdę dawno. Posiada ona dość prosty fason, charakterystyczny dla czapek typu beanie. Tym co jednak jest jej elementem wyróżniającym są ozdobne perełki ułożone w kształt niewielkich kwiatuszków. Czapka ta kosztuje 49,99 zł i dostępna jest w dwóch kolorach: beżu i czerni.

Te czapki dodadzą charakteru niejednej stylizacji. Ozdobne modele znajdziesz w Reserved i Ochniku

Czapki to nieodłączny element większości zimowych stylizacji. Skoro nosimy je nieustannie przez kilka miesięcy, warto aby posiadały one odpowiedni, estetyczny wygląd. Choć znacząca większość dostępnych na rynku czapek jest do siebie niezwykle prostych i niemal jednakowych, to nawet w sieciówkach udaje się czasem znaleźć prawdziwe perełki. Ciekawe propozycje z ozdobnymi aplikacjami znalazłam w Ochniku i Reserved. 

CzapkaCzapka Fot. Reserved, Ochnik

Czapki z ozdobami to świetny sposób na dodanie charakteru wielu prostym zimowym stylizacjom. 

 

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o:
Copyright © Agora SA