Blanka Lipińska wyśmiała fryzurę Agaty Kornhauser-Dudy. Porównała ją do przedpotopowego boysbandu

Blanka Lipińska ostatnimi czasy częściej jest wspominana ze względu na to co mówi, a nie co stworzyła. Autorka bestsellera "365 dni" nie przebiera w słowach i krytykuje wszystko, co przyjdzie jej do głowy. Tym razem skomentowała fryzurę pierwszej damy, porównując ją do znanego muzyka.

Blanka Lipińska znana jest nie tylko ze stworzenia głośnych i kontrowersyjnych książek, ale i wyrażania swojej niepochlebnej opinii w mediach społecznościowych na przeróżne tematy. Jeszcze niedawno autorka ostro skomentowała dzieci zbierające cukierki na Halloween, stawiając barykadę przed drzwiami, a potem skrytykowała matki, które jej zdaniem nie powinny czuć się sfrustrowane, bo same wybrały macierzyństwo. Teraz do listy jej zażaleń doszła pierwsza dama Polski, a dokładniej jej nowa fryzura.

Zobacz wideo Tomasz Stockinger żałuje udziału w "365 dniach"? Gorzkie słowa o produkcji Blanki Lipińskiej

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Blanka Lipińska znów krytykuje. Tym razem wynalazła pewien szczegół u Agaty Kornhauser-Dudy

Autorka kontrowersyjnych książek, które zdobyły niemałą popularność, znana jest z tego, że sama również nie stroni od afer i niekoniecznie kulturalnych wypowiedzi. Wątpliwy sukces, jaki zapewniło jej napisanie "365 dni", sprawił, że tym bardziej nie przebiera w słowach i krytykuje, kogo tylko się da. Szczególnie niepochlebnie wyraża się o osobach, których nie rozumie lub mają inny światopogląd od niej. Poza kobietami, które wybrały macierzyństwo, i dziećmi obchodzącymi Halloween, Blanka Lipińska nierzadko komentuje przedstawicieli polskiej sceny politycznej. Tym razem postanowiła zrobić mema, czyli śmieszne porównanie, z Agatą Kornhauser-Dudą w roli głównej. Niedawno pierwsza dama wygłosiła bowiem orędzie do narodu, które można było oglądać w telewizji. Choć nie raz żona prezydenta była rozliczana za wpadki modowe, tym razem prezentowała się naprawdę dobrze. Blanka Lipińska nie zwróciła jednak uwagi na elegancki komplet pierwszej damy, a jej fryzurę. Pani prezydentowa postanowiła uczesać się nieco inaczej niż zawsze i zrobiła sobie na środku głowy przedziałek. Autorce od razu skojarzyło się to z pewną osobą.

Agata Duda w nowej fryzurze. Blanka Lipińska wyśmiała pierwszą damę, porównując ją do muzyka

Fryzura z przedziałkiem i blond włosy szybko skojarzyły się autorce książek z pewnym muzykiem, którego popularność przypadała na lata 90. Okazuje się, że zdaniem Blanki Lipińskiej, podobne uczesanie gloryfikował Nick Carter, jeden z wokalistów boysbandu Backstreet Boys. Gwiazda znalazła fotografie obu osób i zestawiła je w zabawnym porównaniu.

Ja tu czuję inspirację.

- podpisała wymownie mema i wysłała go w świat, publikując na swoim InstaStory. Obrazek szybko rozprzestrzenił się po internecie i został udostępniony między innymi przez satyryczny portal "Make Life Harder". Autorka ucieszyła się z tego powodu, twierdząc, że "wygrała życie". To jednak z pewnością nie koniec zaczepnych publikacji ze strony Blanki Lipińskiej. Na kolejne słowa krytyki wobec innych z pewnością nie będziemy musieli długo czekać.

Blanka LipińskaBlanka Lipińska instagram.com / @blanka_lipinska

Więcej o:
Copyright © Agora SA