Nie ma lepszych butów na święta i sylwestra niż te z Mohito. Są przepiękne! Podobnie jak te z CCC i Renee

Te buty to propozycja dla prawdziwej nowoczesnej księżniczki. Są piękne, eleganckie i doskonale zwracają na siebie uwagę. Nic dziwnego, że sprzedają się one w tak szybkim tempie! To idealny wybór na zbliżające się święta oraz sylwester.

Buty to bardzo ważny element kobiecych stylizacji. Choć często, wiele osób nie przykuwa zbyt dużej uwagi do ich wyboru, to w rzeczywistości są one w stanie całkowicie odmienić wygląd całego naszego outfitu. Szczególnie, jeśli są one tak efektowne jak model dostępny w Mohito!

Te buty podkręcą każdą stylizacje. Idealny wybór na święta i sylwestra dostępny w Mohito

Niekiedy mówi się, że człowieka można poznać po tym jakie nosi buty. Nie jestem przekonana czy buty stanowią jakiekolwiek odzwierciedlenie charakteru człowieka, ale z pewnością są ważnym elementem jeśli chodzi o estetykę naszego wyglądu. Dobrze dobrane buty potrafią dodać charakteru lub nawet całkowicie odmienić całą naszą stylizację. Model, który znalazłam w Mohito to propozycja, która wyniesie wszelkie świąteczne czy sylwestrowe outfity na całkiem nowy level. 

Buty o których mowa to czółenka ze szpiczastym czubkiem oraz odkrytą piętą. Pokryte są one czarnym materiałem i posiadają cienki, 8 cm obcas. Tym co jednak nadaje tej parze elegancji oraz wyjątkowego charakteru jest srebrna połyskująca kokarda umieszczona na przodzie butów, która doskonale wpisuje się w świąteczno-sylwestrową estetykę.

 
Zobacz wideo

Te buty wyniosą twoją świąteczną stylizację na zupełnie nowy poziom! 

Czółenka w stylu wymienionego powyżej modemu z Mohito to propozycja, która z pewnością nie stanowi luźnego i codziennego wyboru. Ten typ butów to raczej opcja na większe wyjścia o eleganckim charakterze. Ich elegancka forma oraz połyskujący element w postaci kokardy sprawiają, że buty te zwracają na siebie uwagę. Buty tego typu świetnie sprawdzają się jako sposób na podrasowanie niejednej stonowanej stylizacji. 

Modele butów podobne do wspomnianej wyżej propozycji z Mohito znajdziemy także w CCC oraz Renee.

SzpilkiSzpilki Fot. CCC, Renee

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o:
Copyright © Agora SA