Idealny komplet na długie zimowe wieczory za 24,99 zł w Biedronce! Równie urocze są w H&M oraz Renee

Przygnębiają cię długie zimowe wieczory? W nowej gazetce Biedronki pojawiło się coś, co zdecydowanie będzie w stanie nieco umilić ten zimowy czas tobie i całej twojej rodzinie. Kosztuje tylko 24,99 zł!

Nadszedł grudzień a wraz z nim jeszcze dłuższe zimowe wieczory. Ten grudniowy czas, w którym pogoda na zewnątrz nie zachęca do wychodzenia z domu, a jasny dzień trwa jedynie do godziny 16 może być niekiedy lekko przygnębiający. Zestawy, które pojawiły się właśnie na gazetce w Biedronce będą w stanie umilić niejeden długi wieczór tobie i całej twojej rodzinie.

Tych kompletów nie zechcesz zdejmować przez całe święta! Kosztują 24,99 zł i są w wersji dla całej rodzinki!

Grudzień to wyjątkowy czas. Z jednej strony jest on miły i radosny, ze względu na zbliżające się święta Bożego Narodzenia. Z drugiej natomiast pogoda na zewnątrz zazwyczaj w tym okresie nie zachęca do wychodzenia z domu, a bardzo długie wieczory nie sprzyjają zbytnio produktywności. W tym wszystkim warto jednak szukać przede wszystkim tych pozytywnych aspektów. Długie wieczory to bowiem idealny czas do spędzania czasu w gronie rodziny lub okazja do chwili relaksu z książką lub dobrym filmem. 

Zobacz wideo

Niezależnie od tego w jaki sposób postanowisz spędzić swoje długie zimowe wieczory, zawsze milej będzie spędzać je w uroczej świątecznej piżamie!

Gazetka biedronkaGazetka biedronka Fot. Biedronka

Aktualnie kilka różnych modeli świątecznych piżam pojawiło się w najnowszej gazetce sklepu Biedronka. Dostępne będą one w wersji damskiej, męskiej, dziecięcej oraz młodzieżowej. Piżama dostępna jest w cenie 24,99 zł co stanowi naprawdę konkurencyjną cenę w stosunku do wielu innych popularnych sklepów odzieżowych.

Świąteczne piżamy, oprócz wspomnianego już powyżej sklepu Biedronka, znaleźć możemy także w wielu innych sklepach internetowych bądź stacjonarnych. Zabawny piżamowy zestaw z uroczym wzorem znajdziemy w sklepie Renee. W H&M dostępny jest natomiast nieco poważniejszy, stonowany komplet w świąteczną kratę. 

PiżamaPiżama Fot. Renee, H&M

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o:
Copyright © Agora SA