Ta kurtka będzie Twoją inwestycją na lata! W dodatku jest ciepła i stylowa

W oversizowej kurtce nie musisz czuć się jak bałwanek. Dzięki niebanalnemu szyciu, ta kurtka optycznie Cię wyszczupli, nadal oferując wiele materiału do ogrzania w mroźne dni.

Wiadomo, że dobra zimowa kurtka powinna być inwestycją na lata, jednocześnie wpisując się w trendy modowe. Oversize króluje na ulicach i wybiegach na całym świecie już od dłuższego czasu, jednakże dla niektórych ten fason może być przytłaczający. Dlatego właśnie przedstawiamy Wam nowe spojrzenie na ten model i proponujemy tą kurtkę z Mohito.

Pokaż, że jesteś w trendach, na swoich zasadach!

Ta ciepła beżowa kurtka od razu przyciąga wzrok. Choć na pierwszy rzut oka nie jest znacząco inna od wielu modeli dostępnych na rynku, to przy bliższym spotkaniu staje się wręcz unikatowa. Ciekawe jest umiejscowienie kieszonek na zamek, dzięki którym na pozór oversizeowy fason zyskuje delikatne wcięcie w talii, które podkreśli sylwetkę. Jednak na kieszonkach zalety tej kurtki się nie kończą. Jest długa, bo sięga aż za kolana i posiada rękaw ze ściągaczem, dzięki czemu maksymalnie chroni nas przed mrozem. A w ostatnich dniach w Polsce mrozu mamy pod dostatkiem! Oczywiście trzeba również zwrócić uwagę na ten fantastyczny, olbrzymi kaptur rodem z wybiegu Valentino. Dzięki połączeniu tych wszystkich elementów, dostajesz kurtkę idealną, na którą z zazdrością będzie spoglądać niejedna znajoma.

Jak inspiracja, to tylko najlepszymi

W podobnych kurtkach możemy zaobserwować największe gwiazdy i trendsetterki. Podczas gdy ich modele kosztują krocie, Twoja kurtka z Mohito nie sprawi, że portfel będzie pusty. Podobną kurtkę możesz znaleźć np. w Wólczance za ponad dwa razy tyle. I na dodatek bez olbrzymiego kaptura, który uchroni nawet najbardziej wymagające fryzury! Takiej kurtki nie powstydziłaby się nawet ta francuska influencerka:

 

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o:
Copyright © Agora SA