Ta stylizacja pierwszej damy zwala z nóg. To idealny strój na święta. Spójrzcie tylko na ten kolor

Na instagramowym profilu Agaty Kornhauser-Dudy pojawiło się ważne nagranie. Widać na nim pierwszą damę, która przemawia do uczestników pewnego wyjątkowego konkursu. Do występu przed kamerą kobieta wybrała świetną stylizację, która może być inspiracją dla dojrzałych kobiet.

O stylizacjach Agaty Kornhauser-Dudy można powiedzieć wiele, jednak nie da się ukryć, że zawsze są szykowne i świetnie dopasowane. Prezydentowa szczególnie upodobała sobie sukienki za kolano, które często nosi latem, a na zimowe wydarzenia wybiera jednak garnitury i garsonki. Jedna z jej ostatnich kreacji, w której pokazała się na nagraniu opublikowanym w mediach społecznościowych, jest szczególnie interesująca. To idealna propozycja dla pań po 50. roku życia, które nie mają jeszcze pomysłu na to, w co się ubrać podczas nadchodzących świąt.

Zobacz wideo Ołena Zełenska. Sylwetka żony prezydenta Ukrainy

Zainteresował Cię ten temat? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Monochromatyczna stylizacja pierwszej damy. Agata Kornhauser-Duda zadała szyku

Pierwsza dama opublikowała na swoim profilu na Instagramie wyjątkowy materiał wideo. Była to przemowa skierowana do uczestników 21. edycji konkursu "Człowiek bez barier". Agata Kornhauser-Duda objęła to wydarzenie patronatem, dlatego w uroczystych słowach pogratulowała laureatom. Do nagrania kobieta wybrała długą, dopasowaną marynarkę w kolorze burgundowym, zapinaną na dwa guziki. Pod spód prezydentowa założyła elegancką koszulę w tym samym odcieniu, wiązaną na dekolcie w luźną kokardę. Choć na filmie nie widać dolnej części stylizacji, to można przypuszczać, że jest to burgundowa spódnica. Całość prezentuje się bardzo wytwornie. Taka monochromatyczna kreacja może być inspiracją dla dojrzałych kobiet i bez wątpienia sprawdzi się na różne uroczystości, m.in. na zbliżającą się Wigilię.

Wręczono nagrody w ramach konkursu "Człowiek bez barier". To już 21. edycja

5 grudnia na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się gala finałowa kolejnej edycji konkursu "Człowiek bez barier". Od 21 lat jest on organizowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji, a patronat nad nim objęła Agata Kornhauser-Duda. Celem konkursu jest odnalezienie osób z niepełnosprawnościami, które swoją postawą i aktywnością mogą być inspiracją i wzorem dla innych. Laureatami zostają ci, którzy niezależnie od stopnia sprawności fizycznej dążą do spełnienia marzeń i nie boją się nowych wyzwań. W tym roku główna nagroda trafiła do Przemysława Wieczorka, pedagoga i sportowca. Mężczyzna mimo przeciwności losu nigdy się nie poddał i dziś osiąga międzynarodowe sukcesy w para taekwondo. Pierwsza dama pogratulowała wszystkim uczestnikom konkursu w nagraniu, które pojawiło się na jej instagramowym profilu.

Dołączają Państwo do grona osób z nieprzeciętną aktywnością i wolą działania dla dobra bliższego i dalszego środowiska. Państwa przykład może być inspiracją dla innych i dowodem na to, że realizowanie marzeń i ambicji prowadzi prostą drogą do rozwoju zarówno osobistego, jak też zawodowego i społecznego. Tę postawę cenimy u Państwa najbardziej i jesteśmy za nią dogłębnie wdzięczni

- powiedziała Agata Kornhauser-Duda.

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA