W Ochniku najpiękniejszy puchowy płaszcz 250 zł taniej. Co on robi z sylwetką! Okazje też w Mohito i Born2be

Sezonowa wyprzedaż w Ochniku trwa w najlepsze. To świetny czas, aby uzupełnić wszelkie braki w zimowej garderobie. Wśród wielu przecenionych produktów znalazłam puchowy płaszcz w najmodniejszym fasonie tego sezonu. Jego krój robi z sylwetką prawdziwe cuda.

Najbardziej pożądany płaszcz tego sezonu na wyprzedaży w Ochniku!

Modowe trendy zwykle zmieniają się w mocno dynamicznym tempie. Wiele z nich umiera jednak równie szybko, co rosła ich popularność. Jeden z największych trendów aktualnego sezonu, choć pojawił się już na początku jesieni, do tej pory jest jednym z najbardziej pożądanych. O czym mowa? O Długich i ciepłych pikowanych płaszczach!

Moda na pikowane płaszcze pojawiła się wraz z początkiem jesieni i nic nie wskazuje na to aby miała ona minąć wraz z nadejściem zimy. Już teraz jednak w wielu sklepach znaleźć możemy ten najbardziej pożądany fason sezonu w obniżonych cenach. Jeden z najpiękniejszych modeli znalazłam na wyprzedaży w Ochniku.

Płaszcz pikowany OchnikPłaszcz pikowany Ochnik Fot. Ochnik

Płaszcz, o którym mowa przyciągną moją uwagę dzięki swoim kilku istotnym cechom. Posiada on odpowiednią długość, praktyczny kaptur oraz efektowne ułożenie pikowań. Dodatkowo model ten został wyposażony także w pasek, który po zawiązaniu, nada sylwetce pięknego i pożądanego przez wiele kobiet kształtu klepsydry. 

Piękna figura w pikowanym płaszczu? Modele z paskiem działają sylwetkowe cuda

Pikowane kurtki i płaszcze to rodzaje okryć wierzchnich, które zazwyczaj nie podkreślają zbytnio naszej sylwetki. Pokusiłabym się nawet o stwierdzenie, że często wręcz optycznie ją pogrubiają i gubią jej wszelkie kształty. Czy istnieją więc puchowe płaszcze, które będą podkreślać i komplementować naszą figurę? Odpowiedź brzmi tak! Wystarczy, że tak jak wspomniany powyżej model z Ochnika zostaną one wyposażone w pasek do związania w talii.

Dzięki paskowi umieszczonemu w najwęższym miejscu naszej sylwetki, bardzo łatwo tworzona jest iluzja idealnej figury klepsydry. Ten efekt prezentuje się naprawdę świetnie! Oprócz wspomnianego wyżej Ochnika, ten fason płaszczy dostępny jest także w Mohito oraz Wittchen w równie okazyjnych cenach.

 

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o:
Copyright © Agora SA