50-tko leć do C&A po ten wełniany sweter. Jego kolor działa jak eliksir młodości! Cudeńka też w Gap i H&M

Ten odcień swetra działa jak serum przeciw starzeniu. Zagraniczne influencerki 50+ chętnie wykorzystują go w swoich stylizacjach. Przepiękny, w 100% wełniany sweter w tym odcieniu dostępny jest w sklepie C&A.

Za oknem zima, a więc na ulicach zaczęły obecnie królować głównie smutne i monotonne barwy. Czarne, szare i beżowe swetry zalały wręcz media społecznościowe. Według mnie, tej zimy warto jednak nieco zaszaleć z kolorem! Panie po 50-tce szczególnie powinny postawić na jeden z odcieni, optycznie odmładza on o kilka dobrych lat.

50-latko ten sweter z C&A to idealny wybór na zimę. Ma 100% wełny merynosów, a jego kolor dodaje energii i odejmuje lat

Podczas gdy wiosną i latem, media społecznościowe oraz ulice miast przepełnione są różnorodnymi kolorami, tak zimą tych kolorów jest zdecydowanie mniej. Wraz z tym jak nasz krajobraz za oknem zaczyna stawać się szary i monotonny, ludzie często zaczynają chętniej wybierać ubrania w równie stonowanych barwach. W kwestii ubrań na zimę moglibyśmy według mnie śmiało brać przykład z wielu zagranicznych influencerek po 50-tce, które swoimi kolorowymi płaszczami i swetrami dodają energii całemu otoczeniu!

 

Szczególnie jeden, dość często wybierany przez nie kolor, jest w stanie dodać energii, radości oraz optycznie odmłodzić o kilka lat! Sweter w tym odcieniu dostępny jest obecnie w C&A!

Różowy sweterRóżowy sweter Fot. C&A

Odmładzający kolor, o którym mowa to oczywiście piękny, lekko cukierkowy róż, który szczególnie w tej ponurej zimowej aurze doskonale wyróżnia się z tłumu. Sweter z C&A to prawdziwa gratka dla wszystkich pań po 50-tce. Oprócz pięknego koloru posiada on także świetny skład. Został bowiem wykonany w 100% z wełny merynosów. Według mnie jest to doskonały wybór na zimę!

Efektowne swetry w energetyzujących odcieniach różu znajdziemy także w sklepach: Gap oraz H&M.

Różowy sweterRóżowy sweter Fot. H&M, Gap

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o:
Copyright © Agora SA