W Ochniku gratka dla 50-latek! Najmodniejszy płaszcz sezonu aż 800 zł taniej. Przeceny też w Renee i Born2be

Znudziły ci się pikowane kurtki? Na wyprzedaży w Ochniku pojawiło się okrycie wierzchnie, które stanowi kwintesencje luksusu i elegancji. Wciąż młodzieży teraz zyskuje ono na popularności, 50-latki noszą je już od lat i wyglądają w nim naprawdę świetnie!

Pikowane kurtki i płaszcze to zdecydowanie jeden z najmocniejszych trendów całego aktualnego roku. Jego miejsce obecnie, głównie za sprawą mediów społecznościowych, powoli zaczęła przejmować moda na futra! Młodzież i młodzi dorośli coraz chętniej zaczynają wyposażać w nie swoje szafy, wiele 50-latek z dumą nosi je już od wielu lat. 

Trend na te płaszcze wciąż przybiera na sile. Ochnik wyprzedaje przepiękny model aż 800 zł taniej!

Trend na futrzane płaszcze coraz mocniej przybiera obecnie na sile. Tendencja ta widoczna jest głównie na Tiktoku gdzie zrodziła się moda na tzw. „slavic style", który w głównej mierze bazuje właśnie na futrzanych płaszczach, szalikach czy czapkach. Wiele modeli różnego rodzaju futer już teraz znaleźć można w kilku popularnych sieciówkach. Jeden z naprawdę efektownych modeli znalazł się nawet na wyprzedaży w Ochniku.

Futro z OchnikaFutro z Ochnika Fot. Ochnik

Futrzany płaszcz o którym mowa zdecydowanie nie należy do stonowanych i monotonnych propozycji. Jest to bowiem model w przepięknym malinowym odcieniu. Propozycja ta zwraca na siebie uwagę jednak nie tylko ze względu na kolor, ale także ze względu na cenę. Obecnie jest on bowiem na między sezonowej wyprzedaży i można go zakupić aż 800 zł taniej względem ceny regularnej. 

Futrzane płaszcze? Panie po 50-tce wyglądają w nich naprawdę bosko!

Choć futrzane płaszcze dopiero od niedawna stanowią przedmiot uwagi młodzieży i młodych dorosłych, to w garderobach nieco starszych kobiet pojawiają się one już od wielu lat. Na profilach wielu influencerek po 50-tce znaleźć można zdjęcia, na których pozują one w różnego rodzaju futrzanych płaszczach. Często nie stronią one także od bardzo odważnych i ciekawych kolorów. 

 

Trzeba przyznać, że dobrze wykonane futrzane płaszcze stanowią kwintesencję elegancji i luksusowego wyglądu. Być może to właśnie w takie okrycie wierzchnie warto zaopatrzyć się podczas tej zimy? Efektowne modele futer w kilku różnych wersjach kolorystycznych dostępne są w sklepach Born2be oraz Renee.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o:
Copyright © Agora SA